Zaprojektuj etui na Lenovo Tab E7 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Lenovo Tab E7 – zaprojektuj wymarzony case

Jeżeli poszukujesz dodatkowej ochrony dla swojego tabletu, koniecznie rozważ zakup spersonalizowanego etui na tablet. Zaprojektuj etui od podstaw, ustalając jego kolor oraz wszystkie elementy graficzne, które znajdą się na obudowie. Nasz kreator pozwoli Ci na dobranie wielkości oraz kształtu etui bezpośrednio do Lenovo Tab E7. Dzięki temu case na tablet będzie dobrze przylegać do obudowy urządzenia i zgadzać będą się jego otwory na tylny aparat, gniazdo ładowania i przyciski funkcyjne. Stwórz etui dostosowane do własnego gustu oraz zainteresowań. Obudowa na tablet z własnym nadrukiem pozwoli Ci popisać się kreatywnością, umilając chwile, w których będziesz korzystać z urządzenia.

Zalety spersonalizowanego etui Lenovo Tab E7

Twój case na tablet może być całkowicie niepowtarzalny. To Ty decydujesz o tym, co ostatecznie znajdzie się na obudowie. Często wybierane rozwiązanie to case z własnym zdjęciem. Wiele osób wykorzystuje do projektu fotografie z wakacji, a także zdjęcia bliskich osób lub swoich zwierzaków. Obudowa na tablet może dodatkowo zawierać napisy oraz grafiki. Udostępniamy szeroki wybór fontów, które można zastosować w obrębie projektu etui na tablet. Podobnie w kreatorze znajduje się galeria obrazów, których możesz użyć. Zaprojektuj etui nawiązujące do Twoich zainteresowań lub stylu życia. W przeciwieństwie do gotowych wzorów etui na tablet, nie ogranicza Cię obecnie panująca moda. Zyskujesz także satysfakcję tworzenia czegoś samodzielnie.

Lenovo Tab E7 – specyfikacja modelu

Szybki tablet Lenovo Tab E7 dostarczy Ci rozrywki, gdziekolwiek się znajdujesz. Korzystaj z dotykowego wyświetlacza o przekątnej 7 cali, na którym możesz oglądać filmy, przeglądać sieć czy grać w gry. Wytrzymała bateria, którą umieszczono w tablecie, pozwala na ok. 8 godzin pracy urządzenia. Dzięki temu dobrze nadaje się ono do wykorzystywania podczas podróży, umilając czas na przykład Twoim dzieciom. System operacyjny Android Go pozwala na korzystanie z wielu przydatnych aplikacji, m.in. poczty elektronicznej oraz komunikatora. Możemy wykonywać zdjęcia oraz nagrywać filmy, korzystając z przedniego oraz tylnego aparatu.