Zaprojektuj etui na Lenovo Tab E8 z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 1)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Lenovo Tab E8 - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Zaprojektuj etui Wallet Book

Lenovo Tab E8 - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Cena promocyjna 102,77 zł Normalna cena 120,90 zł
 

Lenovo Tab E8 – zaprojektuj wymarzony case

Każde mobilne urządzenie elektroniczne, także tablet, powinniśmy zabezpieczyć poprzez stosowanie etui. Case na tablet zmniejszy ryzyko stłuczenia wyświetlacza, a także porysowania obudowy w trakcie codziennego użytkowania. Możesz wybrać etui na tablet z gotowym wzorem lub skorzystać z udostępnionego na naszej stronie kreatora etui. Obudowa na tablet z własnym nadrukiem to szansa na wyrażenie siebie i swoich zainteresowań. Zaprojektuj etui, które będzie odpowiadać Twoim preferencjom. Case na tablet może być zarówno minimalistyczny, jak i kolorowy i rzucający się w oczy. Co ważne, do swojego projektu możesz wykorzystać różnorodne elementy graficzne: obrazki, zdjęcia oraz napisy. Każdy z nich podlega edycji, m.in. skalowaniu, obracaniu oraz przesuwaniu.

Zalety spersonalizowanego etui Lenovo Tab E8

Chociaż w sieci znajdują się setki wzorów etui na tablet Lenovo Tab E8, czasem trudno może być Ci znaleźć taki, który będzie odpowiadać Ci w 100%. Wówczas z pomocą przychodzi nasz kreator. Zaprojektuj etui w sposób całkowicie dowolny. Twój case na tablet może zawierać przykładowo logo Twojej firmy, śmieszny obrazek lub ciekawą sentencję. Dobrym pomysłem jest również case z własnym zdjęciem, które możesz dodać do kreatora. Obudowa na tablet każdego dnia będzie mogła poprawiać Ci humor lub informować Twoje otoczenie o czymś ważnym. Także jeżeli znasz posiadacza Lenovo Tab E8, stwórz etui w formie prezentu. Możesz wówczas popisać się znajomością gustu drugiej osoby.

Lenovo Tab E8 – specyfikacja modelu

Tablet Lenovo Tab E8 posiada szerokie zastosowanie. Możesz z niego korzystać zarówno w domu, jak i w pracy. Ekran wyświetlający obraz w jakości HD umożliwia komfortowe oglądanie filmów lub przeglądanie sieci. Z kolei głośniki gwarantujące dźwięk o standardzie Dolby Atmos pozwalają na słuchanie muzyki lub odbywanie rozmów głosowych bez konieczności korzystania ze słuchawek. Tablet jest lekki i poręczny, waży zaledwie 320 g. Łatwo stworzysz w nim osobne konta dla wszystkich członków rodziny. Każde będzie mogło zawierać indywidualne ustawienia dostosowane do preferencji użytkowników.