Zaprojektuj etui na Lenovo Tab M10 10.1 z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 1)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Lenovo Tab M10 10.1 - zaprojektuj etui Wallet Book - biały Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Wallet Book

Lenovo Tab M10 10.1 - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Cena promocyjna 102,77 zł Normalna cena 120,90 zł
 

Lenovo Tab M10 – zaprojektuj wymarzony case

Jeżeli sprawia Ci problem wybór etui na tablet z gotowym wzorem, samodzielnie stwórz etui dostosowane do własnych potrzeb. W naszym kreatorze możesz kolejno wybrać konkretny model tabletu, a następnie od podstaw zaprojektować case na tablet. Obudowa na tablet z własnym nadrukiem może zawierać dowolne elementy graficzne. Popularny wybór stanowi case z własnym zdjęciem, do którego wykorzystywane są fotografie bliskich osób lub domowych pupili. Wielu przedsiębiorców projektuje także etui na tablet z firmowym logo. Nasz kreator etui na tablet pozwala na zaawansowaną edycję każdego dodanego elementu graficznego. Grafiki można obracać, przesuwać, a także skalować. Dzięki temu obudowa na tablet prezentuje się profesjonalnie.

Zalety spersonalizowanego etui Lenovo Tab M10

Podstawowa zaleta, jaką posiada obudowa na tablet z własnym nadrukiem, to jej oryginalność. Wzory etui na tablet, które znajdziemy w sieci, są zwykle powtarzalne i nawiązują do aktualnych trendów. Zaprojektuj etui samodzielnie, mogąc dostosować jego wygląd do swoich preferencji oraz zainteresowań. Stwórz etui związane z Twoją pasją lub wartościami, którymi kierujesz się w życiu. Co więcej, możesz mieć pewność, że zaprojektowany przez Ciebie wzór etui na tablet zostanie w identyczny sposób odzwierciedlony na gotowym akcesorium. Plik wygenerowany w kreatorze etui trafia wprost do druku. To spora przewaga nad etui na tablet z własnym nadrukiem zamawianym pisemnie. Twoja obudowa na tablet może być więc dokładnie taka, jak sobie wymarzysz.

Lenovo Tab M10 – specyfikacja modelu

Wydajny tablet Lenovo Tab M10 zawiera ośmiordzeniowy procesor, która pozwala na obsługę także wymagających aplikacji oraz gier. Korzystasz z ekranu IPS o przekątnej 10 cali, który posiada rozdzielczość 1920x1200 pikseli. Obraz ma żywe kolory i wysoką ostrość, dlatego prezentuje się estetycznie i możesz komfortowo oglądać na urządzeniu zdjęcia oraz filmy. Pomimo niewielkich rozmiarów tabletu zawarto w nim wytrzymałą baterię 4850 mAh. Przyda się ona na przykład w trakcie dłuższych podróży, gdy nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego.