Zaprojektuj etui na Lenovo Tab M10 Plus 10.3 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui na tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3

Każdy właściciel tabletu wie, że urządzenie to warto zabezpieczyć solidnym etui ochronnym. Dzięki temu codzienna obsługa oraz transport Lenovo Tab M10 10.3 nie wiążą się z ryzykiem wystąpienia ewentualnych uszkodzeń mechanicznych. Futerał na tablet nie musi jednak posiadać wyłącznie właściwości użytkowych. Możesz stać się posiadaczem etui z nadrukiem stanowiącym dodatkową ozdobę dla tabletu, idealnie dopasowanym do Twojego gustu. Wystarczy, że zaprojektujesz etui z własnym nadrukiem, wykorzystując nasz kreator etui. Stwórz case ze swoim zdjęciem, obudowę z własnoręcznie wykonanym rysunkiem lub inspirującym napisem o dowolnej treści – wybór należy do Ciebie.

Lenovo Tab M10 Plus 10.3 – stwórz własną obudowę lub etui na prezent

Dostępny na naszej stronie kreator etui to całkowicie darmowa aplikacja, którą pozostawiamy do Twojej dyspozycji. Kreator etui jest prosty w obsłudze i pozwoli zaprojektować Ci dowolną obudowę do własnego użytku lub efektowne etui na prezent. Zaprojektuj etui, które będzie odzwierciedlać indywidualny gust oraz osobowość swojego przyszłego właściciela. Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać nie tylko obrazki, ale także zdjęcia oraz napisy – również te dodane z pamięci Twojego urządzenia. Dodatkowo do Twojej dyspozycji pozostaje wbudowany w kreator etui prosty edytor tekstu oraz galeria z licznymi obrazkami, m.in. o motywach florystycznych oraz podróżniczych.

Możliwości techniczne tabletu Lenovo Tab M10 Plus 10.3

Lenovo Tab M10 Plus 10.3 to wygodny tablet dla całej rodziny. Ze względu na jego małe wymiary i stosunkowo niską wagę możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. Wybierz wariant tabletu z modemem 4G LTE, aby móc korzystać z własnego internetu. 10,3-calowy ekran o wąskim obramowaniu wyświetla obraz w jakości Full HD – doskonale ogląda się na nim filmy lub surfuje po sieci. Za sprawą wbudowanego z przodu oraz z tyłu obudowy aparatu z funkcją nagrywania tablet możesz wykorzystywać także do rozmów wideo ze swoimi bliskimi. Dzięki pojemnej baterii urządzenie pracuje długo bez konieczności ładowania.