61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na Lenovo Tab P10 z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
   

Lenovo Tab P10 – zaprojektuj wymarzony case

Stwórz etui na swój tablet, korzystając z udostępnionego przez nas kreatora. Nie musisz posiadać do tego jakiegokolwiek doświadczenia w obsłudze programów graficznych ani szczególnych umiejętności artystycznych. Sam kreator jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a mimo to pozwala uzyskać profesjonalny efekt. Twoje spersonalizowane etui na tablet może zawierać różne elementy, takie jak obrazki, zdjęcia oraz napisy. Każdy element graficzny, który ma posiadać Twoja obudowa na tablet, możesz dowolnie edytować: obracać, skalować oraz przesuwać. Dzięki temu case na telefon może zyskać dokładnie taki efekt, jakiego pragniesz. Obudowa na tablet z własnym nadrukiem to szansa na popisanie się swoją kreatywnością, ale także zaprezentowanie otoczeniu swojego gustu i zainteresowań.

Zalety spersonalizowanego etui Lenovo Tab P10

Każdy tablet wymaga dodatkowej ochrony w postaci dopasowanego etui. Korzystając z niego, mamy większą pewność, że urządzenie nie ulegnie uszkodzeniu na skutek niespodziewanego wypadku lub nawet codziennego użytkowania. Case na tablet nie musi być jednak nudnym akcesorium. Obudowa na tablet z własnym nadrukiem gwarantuje dodatkową ozdobę dla Twojego urządzenia. Zaprojektuj etui odzwierciedlające Twoją osobowość, na przykład poczucie humoru. Możesz umieścić na swoim etui na tablet dowolny, zabawny napis. Dobry pomysł to również case z własnym zdjęciem. Użyj do niego fotografii, która wzbudza w Tobie pozytywne emocje. Może być to na przykład zdjęcie bliskiej osoby albo Twojego domowego pupila.

Lenovo Tab P10 – specyfikacja modelu

Jeżeli poszukujesz wydajnego tabletu z wyświetlaczem oferującym jakość Full HD, Lenovo Tab P10 stanowi dla Ciebie doskonały wybór. Tablet posiada wysokiej jakości, metalową obudowę, a także podwójne szkło ekranowe. Wąskie ramki wyświetlacza nadają urządzeniu nowoczesnego wyglądu i zwiększają przestrzeń obrazu. Ponieważ w Lenovo Tab P10 zastosowano aż cztery głośniki Dolby Atmos, dźwięk napływający z urządzenia brzmi głośno i realistycznie. Na tablecie każdy członek rodziny może stworzyć dla siebie osobne, spersonalizowane konto. Do odblokowywania możemy wykorzystywać czytnik linii papilarnych.