61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na LG G4s z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Nowy model telefonu od producenta LG cechuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. G4s z 5,2-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 zadebiutował w połowie 2015 roku. Jak na smartfon z średniej półki cenowej, ma wiele zalet, choć znalazła się także jedna poważna wada. Urządzenie ma bardzo słabą baterię. Pojemność wymiennego akumulatora to jedyne 2300 mAh, co przy procesorze Snapdragon 615 i 1,5GB RAM nie da długiej pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Jednakże zasilanie telefonu jest tylko jedynym minusem, ponieważ reszta specyfiki LG G4s jak najbardziej zachwyca.

Między innymi można pochwalić producenta za dodanie obsługi LTE czy chociażby 8Mpix aparat główny z laserowym autofokusem i wskaźnikiem spektrum kolorów. Również design smartfona jest bardzo dopracowany i zasługuje na uznanie.
LG G4s jest naprawdę dobrym telefonem, który zadowoli wielu użytkowników. Z pewnością jego wygląd wyróżnia się na tle innych smartfonów, aczkolwiek warto pamiętać o zabezpieczeniu urządzenia na wypadek uszkodzeń mechanicznych. Dobrym rozwiązaniem jest etui na telefon,które ochroni smartfon przed zarysowaniem, otarciem czy zabrudzeniem. Dodatkowo, na naszej stronie można zaprojektować własną grafikę na pokrowcu, dzięki czemu nowy model LG będzie wyglądał jeszcze piękniej. Wystarczy dodać do naszego kreatora swoje ulubione zdjęcie i dowolnie je ułożyć na wyświetlonym projekcie telefonu. Stworzenie własnego etui na LG G4s to tylko parę chwil. Nasze nadruki są bardzo trwałe i odporne na ścieranie czy zabrudzenie. To pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu pokrowca na długi czas.