Zaprojektuj etui na LG G8 ThinQ z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG G8 ThinQ - zaprojektuj wymarzony case

Zaprojektuj etui na telefon i skorzystaj z możliwości efektownego ozdobienia swojego aparatu, a także właściwego zabezpieczenia go przed zarysowaniem, zabrudzeniem czy stłuczeniem ekranu w wyniku upadku. Case z własnym zdjęciem stworzysz wygodnie i szybko dzięki dostępnemu na stronie etuo.pl kreatorowi, którego intuicyjna obsługa nie sprawia żadnych problemów. Wystarczy wgrać wybrane przez siebie jedno zdjęcie lub więcej o odpowiednio wysokiej rozdzielczości i wymiarach co najmniej 640 x480 pikseli. Każde z nich po dodaniu można odpowiednio ułożyć, obracać, skalować czy stosować efekty, jak przenikanie się warstw czy kolorowe napisy. Warto także pamiętać, że domyślnym kolorem tła jest biel, więc całe pole szablonu należy albo wypełnić wybranym zdjęciem lub kolażem z kilku i dobrać kolorowe tło. Kreator nie pozwala bowiem na wykonanie case z własnym zdjęciem i przezroczystymi elementami.

Zalety spersonalizowanego LG G8 ThinQ

Spersonalizowane etui na LG to obecnie powszechnie używane zabezpieczenie chroniące smartfony, których wyświetlacze są szczególnie narażone na uszkodzenie, uniemożliwiające korzystanie z ich wszystkich funkcji. W asortymencie etuo.pl znajduje się kilka różnych rodzajów etui, które można ozdobić oryginalnymi zdjęciami lub grafikami. Są wśród nich etui silikonowe, pokrowiec z okładka czy wygodny futerał stanowiący rodzaj portfela z magnesem oraz miejscem na karty płatnicze lub lojalnościowe. Dzięki kreatorowi etui obudowa z nadrukiem może stanowić unikalny prezent dla najbliższej osoby lub doskonały dodatek do wyszukanej stylizacji.

LG G8 ThinQ - Informacje o telefonie

Smartfon LG G8 ThinQ został zaprezentowany przez firmę LG na targach MWC 2019 w Barcelonie jako jeden z pierwszych modeli smartfonów wykorzystujących nowatorskiej rozwiązanie obsługi za pomocą gestów bezdotykowych. Taka funkcja jest możliwa dzięki zainstalowanej w nim kamerze podczerwonej Real3 firmy Infineon mierzącej głębię w widzianym przez nią obrazie. Pozwala to między innymi na bezdotykowe odbieranie lub odrzucanie połączenia, sterowanie muzyką i jej głośnością, a także robienie zrzutów ekranu. Kamera podczerwona daje także możliwość wykonywania bardzo ciekawych zdjęć lub filmów aparatem telefonicznym, z efektem bokeh, czyli rozmazanym tłem. Nowością w smartfonie LG jest również funkcja odblokowywania go w opraciu o skanowanie naczyń krwionośnych dłoni, bezpieczniejsza niż skan odcisku palca.