CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na LG G8x ThinQ z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

LG G8x ThinQ - zaprojektuj wymarzony case

Zaprojektuj etui na telefon i ciesz się obudową, jakiej nie ma nikt inny! Jest to prostsze, niż myślisz, a to za sprawą narzędzia, jakim jest kreator etui udostępniony na stronie etuo.pl. Uwolnij swoją fantazję i kreatywność, tworząc case, w którym wykorzystasz swoje zdjęcia, grafiki, motywy czy cytaty, albo wykorzystaj gotowe szablony dostępne w kreatorze. Pamiętaj, by najpierw wybrać model etui, który najbardziej Ci pasuje i jest odpowiedni dla twojego telefonu. Pozwoli to optymalnie rozmieścić grafikę czy zdjęcie na obudowie i najlepiej je wyeksponować. W asortymencie sklepu etuo.pl znajdziesz obudowy z silikonu, skóry, metalu. Wszystkie wyróżnia bardzo dobra jakość, trwałość i wysoka odporność na mechaniczne uszkodzenia, dzięki czemu również twój smartfon jest w nich bardzo bezpieczny.

Zalety spersonalizowanego LG G8x ThinQ

O zasadności stosowania akcesoriów ochronnych na smartfony nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Niezależnie od tego, czy jest to obudowa z nadrukiem, czy case z własnym zdjęciem, czy też najzwyklejsze etui książkowe bądź osłonka silikonowa, każdy rodzaj tego produktu jest w stanie zminimalizować ryzyko uszkodzenia ekranu dotykowego, zarysowania lub dostania się zanieczyszczeń do wewnątrz aparatu. Najlepiej jest, jeśli o odpowiednią ochronę zadba się już od początku użytkowania danego sprzętu. Pozwoli to nie tylko zachować urządzenie w dobrym stanie wizualnym przez dłuższy czas, ale tez może wpływać na przedłużenie jego żywotności.

LG G8x ThinQ - specyfikacja modelu

Twój LG G8x ThinQ zasługuje na to, by mieć odpowiednią ochronę, więc stwórz dla niego etui z własnym nadrukiem i ciesz się wszystkimi jego możliwościami. A jest ich niemało. Ten nowoczesny aparat, który wszedł do sprzedaży w III kwartale 2019 roku, imponuje nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale też funkcjonalnością. Jego wymiary to 159.30 x 75.80 x 8.40 mm, a waga - 192 g. Kolorowy wyświetlacz wykorzystujący technologię OLED ma rozdzielczość 1080 x 2340 px (6.40") 403 ppi . Za zasilanie odpowiedzialna jest wydajna bateria litowo - jonowa 4000 mAh, a za komfortowe użytkowanie i szybkość pracy aplikacji - system operacyjny Android 9.0 Pie. ​