Zaprojektuj etui na LG K41S z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz etui na telefon LG K41S w naszym kreatorze

Zakup etui na telefon nie musi stanowić uciążliwej konieczności. Stwórz etui na telefon, dobrze się przy tym bawiąc. Właśnie w tym celu powstał nasz kreator, w którym możesz od podstaw zaprojektować obudowę z własnym nadrukiem. W kreatorze wybierasz markę i model smartfona, a następnie przechodzisz do tworzenia. Każdy element, który zdecydujesz się umieścić na swoim etui na telefon, podlega zaawansowanej edycji. Doskonały pomysł stanowi case z własnym zdjęciem, do którego możesz wykorzystać poprawiające Ci nastrój fotografie. Jeżeli chcesz sprawić komuś przyjemność, zaprojektuj etui na telefon także w formie prezentu.

Jakie zalety posiada spersonalizowane etui na telefon LG K41S?

Zasadnicza zaleta, którą charakteryzuje się obudowa z własnym nadrukiem, to fakt, że jest ona w 100% niepowtarzalna. Możesz mieć pewność, że nikt nie ma identycznej! Zaprojektuj etui, które będzie nawiązywać do Twoich zainteresowań lub odzwierciedlać Twoją osobowość. Case może być zarówno poważny, jak i zabawny. Wykorzystaj udostępnione przez nas fonty do dodania ulubionego cytatu lub zabawnego napisu. Do projektu możesz załączyć logo swojej firmy, kadr z ulubionego filmu czy pamiątkowe zdjęcie z wakacji – ogranicza Cię jedynie własna inwencja twórcza. Co ważne, obudowa z własnym nadrukiem będzie wyglądać identycznie, jak w kreatorze. Nie musisz zatem obawiać się niesatysfakcjonującego efektu ostatecznego.

Czym charakteryzuje się LG K41S?

Smartfon z niskiej półki cenowej K41S stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla osób szukających wydajnego telefonu w przystępnej cenie. Zawiera procesor Octa-Core 2 GHz, 6,5-calowy wyświetlacz o jakości HD+ oraz baterię o pojemności 4000 mAh. Z tyłu smartfona znajdziemy aż cztery obiektywy aparatu fotograficznego. Główny posiada matrycę o wielkości 13 Mpx, a oprócz niego występuje jeszcze szerokokątny, macro oraz do odczytu głębi. Smartfon występuje w trzech wariantach kolorystycznych: tytanowym, czarnym oraz białym. Zawiera dedykowany przycisk aktywujący polskojęzycznego asystenta Google. Oprócz tego przydatne funkcje smartfona to również czytnik linii papilarnych oraz DualSIM.