Zaprojektuj etui na LG K42 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę lub etui na prezent do LG K42

Twoje etui na smartfon LG K42 nie musi mieć wyłącznie właściwości użytkowych. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem, aby cieszyć się estetyczną obudową, której wygląd odpowiada Twojemu indywidualnemu gustowi i preferencjom. Właśnie w tym celu na naszej stronie dostępny jest całkowicie bezpłatny kreator etui. Stwórz własną obudowę lub zaprojektuj etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Możesz zaprojektować etui z dowolnym nadrukiem, na przykład case ze swoim zdjęciem. Przygotowany przez Ciebie projekt możemy nadrukować zarówno na klasycznym etui silikonowym, jak i na futerale w formie książkowej.

Jakie zalety ma etui z własnym nadrukiem?

Główny atut spersonalizowanego etui z nadrukiem to jego niepowtarzalność. Warto otaczać się wyjątkowymi przedmiotami, które coś dla nas znaczą, nawet jeśli jest to tylko etui na telefon. Obudowa z własną grafiką może każdego dnia poprawiać Ci humor, inspirując ciekawym napisem albo rozśmieszając zabawną grafiką. Etui z własnym nadrukiem to także doskonały pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Projektując etui na prezent, możesz zademonstrować komuś, jak dobrze znasz jego upodobania. Zaprojektuj etui, które nawiązuje do hobby, ulubionego filmu lub gustu muzycznego innego posiadacza LG K42. Projektowanie znacznie ułatwi Ci fakt, że nasz kreator etui pozwala na dodawanie dowolnych grafik z pamięci Twojego urządzenia.

Charakterystyka smartfona LG K42

6,6-calowy LG K42 wyróżnia się nienaganną estetyką oraz wydajnością. Smartfon zawiera baterię o pojemności 4000 mAh, dzięki czemu możesz korzystać z niego przez cały dzień bez konieczności ładowania. Pamięć wbudowana o pojemności 64 Mpx pozwoli Ci pomieścić wszystkie potrzebne pliki, a w razie potrzeby możesz rozszerzyć ją poprzez zewnętrzną kartę pamięci. Serce telefonu stanowi procesor MediaTek Helio P22 o taktowaniu 2.00 GHz, którego pracę wspiera 3 GB RAM. Z tyłu obudowy mieści się poczwórny aparat fotograficzny o obiektywie standardowym, szerokokątnym, macro i do pomiaru głębi ostrości. Na froncie smartfona umieszczono aparat portretowy.