Zaprojektuj etui na LG K51S z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz etui z własnym nadrukiem do LG K51S

Osoby o wymagających preferencjach mogą mieć problem z wyborem idealnego etui na telefon. Choć obudowy ochronne są dostępne w wielu różnych wzorach, większość z nich bazuje na aktualnie lansowanych trendach, przez co jest do siebie podobna. Jeżeli nie możesz znaleźć etui na telefon z preferowanym przez Ciebie motywem, stwórz etui z własnym nadrukiem. W tym celu powstał nasz kreator etui, który posiada intuicyjną obsługę, a zarazem zaawansowane funkcje edycyjne. Twoja obudowa z własnym nadrukiem może zawierać dowolne zdjęcia, grafiki oraz napisy. Wielu z naszych klientów wybiera case z własnym zdjęciem, ponieważ to idealna okazja do stworzenia etui z fotografią bliskiej osoby lub pupila.

Na co pozwala nasz kreator etui?

Kreator etui dostępny na naszej stronie zawiera wiele ciekawych opcji edycji. Znajdziesz w nim galerię gotowych grafik, a także edytor tekstowy z różnorodnymi fontami. Jeżeli chcesz, zaprojektuj etui tworząc zaawansowany kolaż z wieloma elementami. Możesz dodawać także własne pliki z pamięci komputera lub telefonu. Każdy element podlega skalowaniu, obracaniu, duplikacji oraz zarządzaniu kryciem. Twoja obudowa z własnym nadrukiem będzie dopasowana do konkretnego modelu telefonu, jaki posiadasz. Nie musisz zatem obawiać się braku zgodności wymiarów z LG K51S.

Cechy charakterystyczne LG K51S

Ekonomiczny LG K51S stanowi korzystną ofertę dla wszystkich osób szukających wydajnego smartfona w przystępnej cenie. Telefon jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, a także estetycznie się prezentuje. Posiada wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala, który wyświetla obraz w jakości HD+. Pamięć wewnętrzna wynosi w tym przypadku 64 GB, a pamięć RAM 3 GB. Czytnik kart microSD zawarty w telefonie obsługuje nośniki nawet do 2 TB. Z tyłu urządzenia znajduje się czteroobiektywowy aparat fotograficzny. Smartfon posiada również pojemną baterię 4000 mAh. Do naszego wyboru pozostają trzy warianty kolorystyczne: różowy, niebieski oraz srebrny. Telefon ułatwia korzystanie z asystenta Google, dedykując mu osobny przycisk aktywujący.