Zaprojektuj etui na LG K52 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę do telefonu LG K52

Jeśli marzysz o spersonalizowanym etui z własnym nadrukiem do smartfona LGK2, znajdujesz się w dobrym miejscu. W ofercie naszego sklepu internetowego Etuo.pl znajdziesz całkowicie darmowy i intuicyjny w obsłudze kreator etui. Darmowe narzędzie pozwoli Ci zaprojektować obudowę z własną grafiką, która może mieć dowolny wzór. Co ważne, Twoja obudowa z własną grafiką nie będzie w żaden sposób odbiegać jakością od gotowego akcesorium. Zaprojektuj etui, które nawiązuje do Twoich zainteresowań, gustu muzycznego, ulubionego filmu czy książki. Decydujesz o każdym elemencie Twojego etui z nadrukiem, mogąc dowolnie obracać, skalować i duplikować grafiki. Aby stworzyć ciekawy efekt, możesz posłużyć się także zarządzeniem kryciem poszczególnych warstw.

LG K52 – jakie zalety ma etui z własnym nadrukiem?

Obudowa z własną grafiką to świetny sposób na uzewnętrznienie nie tylko swojego poczucia estetyki, ale również zainteresowań lub światopoglądu. Wykorzystując nasz kreator etui, możesz wejść w posiadanie całkowicie niepowtarzalnego akcesorium, którego nie posiada nikt inny na świecie. Nie tylko Ty możesz cieszyć się etui z własnym nadrukiem. Dobry pomysł stanowi także zaprojektowanie etui na prezent dla innego posiadacza LG K52. Zaprojektuj etui z inspirującym cytatem albo case ze swoim zdjęciem. Nie masz żadnych ograniczeń, mogąc dodawać dowolne grafiki także z pamięci swojego urządzenia.

Parametry techniczne telefonu LG K52

LG K52 to elegancki smartfon z niskiej półki cenowej. Jego dużym atutem jest 6,6-calowy ekran wyświetlający obraz w jakości HD+. Wyświetlacz ma wąskie obramowanie i wbudowano w niego przedni aparat fotograficzny bez notcha, dzięki czemu obraz może wypełniać maksimum przewidzianej przestrzeni. Smartfon zawiera dużą baterię o pojemności 4000 mAh, a także 64 GB pamięci wewnętrznej. Wysoką moc obliczeniową na poziomie 2.30 GHz gwarantuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P35, którego pracę wspiera 4 GB RAM. Smartfon posiada poczwórny, tylny aparat fotograficzny. Fotografowanie w różnych trybach gwarantuje obiektyw standardowy, szerokokątny, macro i do pomiaru głębi ostrości.