Zaprojektuj etui na LG K61 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj własne etui dla LG K61

Obudowa z własnym nadrukiem stanowi najlepszą alternatywę dla indywidualistów i osób o wyrafinowanym stylu. Nie każdemu odpowiadają przecież etui na telefon w gotowych, powtarzalnych wzorach. Korzystając z kreatora etui, możesz stworzyć dokładnie taki case na telefon, jaki chcesz. Bardzo popularny jest choćby case z własnym zdjęciem, do którego wykorzystasz bliskie sercu fotografie. Case z własnym zdjęciem stanowi też doskonały pomysł na prezent dla posiadacza LG K61. W kreatorze etui możesz dodatkowo dodać do niego napis, wybierając jeden z wielu estetycznych fontów. Taka obudowa z własnym nadrukiem już zawsze będzie przypominać bliskiej Ci osobie o Waszej przyjaźni.

Zalety spersonalizowanego etui LG K61

Stwórz etui na telefon samodzielnie, mogąc cieszyć się w 100% oryginalną obudową. Projektowanie w naszym kreatorze pozwala na zachowanie całkowitej kontroli nad efektem ostatecznym gotowej obudowy. To spora przewaga nad usługą etui na zamówienie realizowaną poprzez opis słowny. Twoja obudowa z własnym nadrukiem będzie zawierać wyłącznie te elementy, których sobie życzysz. Możesz dodać do etui na telefon własne obrazy i grafiki lub skorzystać z tych, które udostępniliśmy dla Ciebie w naszej galerii. Każdy element graficzny podlega zaawansowanej, jednak intuicyjnej edycji, m.in. skalowaniu, obracaniu czy duplikacji.

LG K61 – opis smartfona

6,5-calowy LG K61 stanowi smartfon w korzystnej cenie o nowoczesnej estetyce i pożądanej wydajności. Telefon kusi potencjalnych nabywców zarówno dużym wyświetlaczem Full HD+, jak i czterema obiektywami tylnego aparatu fotograficznego. Wśród nich uwzględniono standardowy obiektyw o matrycy 48 Mpx, obiektyw szerokokątny, macro oraz czujnik głębi. Przedni aparat do selfie o matrycy 16 Mpx umieszczono w lewym górnym rogu wyświetlacza. Zakup LG K61 mogą rozważyć osoby poszukujące smartfona o pojemnej baterii. Telefon zawiera akumulator o pojemności aż 4000 mAh, co jest bardzo dużym atutem, biorąc pod uwagę jego niską cenę. Dodatkowe zalety telefonu to m.in. dźwięk przestrzenny 3D Surround Sound, czytnik linii papilarnych oraz DualSIM.