Zaprojektuj etui na LG LEON 4G LTE z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

LG Leon 4G LTE zaliczany jest do urządzeń ze średniej półki cenowej. Pod względem wydajności i płynności pracy jest to jednak urządzenie które może zaskakiwać stosunkiem jakości do ceny. Ciekawy design i charakterystyczne dla LG rozwiązania sprawiają, że chętnie wybierają go użytkownicy lubiący unikalne urządzenia. LG Leon 4G LTE wyposażony został w czytelny wyświetlacz IPS, który oferuje rozdzielczość 400x854 i przekątną 4,5 cala. Qualcomm Snapdragon 410 – ta nazwa znana jest wszystkim miłośnikom telefonii komórkowej.

Sprawdzony i bardzo lubiany procesor pozwala smartfonowi na płynne wyświetlanie grafiki, sprawne przeglądanie stron internetowych i wykonywanie większości codzienny zadań. To z pewnością jeden z najbardziej interesujących smartfonów w swojej kategorii cenowej. Wydajność i jakość wykonania nie budzą zastrzeżeń, a ciekawy design przyciąga wzrok.

Nawet najbardziej intrygujący projekt, może jednak nie spełniać indywidualnych oczekiwań użytkownika. LG Leon 4G LTE może być piękniejszy i lepiej dopasowany do potrzeb jego posiadacza, ale pod warunkiem, że ozdobiony zostanie unikatowym etui z własnym nadrukiem. Kreator etui to przygotowane przez nas narzędzie, które całkowicie zmienia sposób myślenia o ochronnym futerale na telefon. Już nie trzeba korzystać z gotowych wzorów i nudnych schematów – teraz każdy może być twórcą unikatowych akcesoriów dla telefonów. Etui z nadrukiem wykonamy na podstawie przesłanej grafiki, fotografii lub obrazka. Stworzony w ten sposób case na telfon będzie niepowtarzalną ozdobą LG Leon 4G LTE i w pełni wyrazi niebanalny charakter swojego posiadacza. Wysokojakościowy nadruk odporny jest na ścieranie i blaknięcie, dzięki czemu wyjątkowy futerał służyć będzie przez bardzo długi czas.