Zaprojektuj etui na LG Q60 z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 1)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
LG Q60 - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

LG Q60 - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
 

LG Q60 - zaprojektuj wymarzony case

Chcesz, aby twój smartfon wyróżniał się nie tylko bogatymi funkcjonalnościami, lecz także wyrazistym designem? Zaprojektuj etui na telefon i stwórz case z grafiką jedyną w swoim rodzaju. To znakomity sposób, by podkreślić swój styl lub sprawić spersonalizowany prezent bliskiej osobie. Lubisz gadżety, które wpisują się w twój gust, a przy tym są praktyczne? Może spodobać ci się obudowa z własnym zdjęciem lub printem. Taki pokrowiec zabezpieczy telefon przed uszkodzeniami, a przy tym będzie stanowić ciekawy element każdej stylizacji. Etui z własnym nadrukiem zaprojektujesz w kilku prostych krokach. Wybierz zdjęcie, napis lub grafikę, a następnie skorzystaj z intuicyjnego kreatora etui. Ulubiony zespół, drużyna, motto, a może po prostu zdjęcie bliskiej osoby? Możliwości ogranicza tylko twoja wyobraźnia!

Zalety spersonalizowanego LG Q60

Twój LG Q60 to zaawansowane technicznie urządzenie, które może służyć ci naprawdę długo, gdy odpowiednio zabezpieczysz je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Smartfon w tylnej części został pokryty błyszczącym tworzywem, a jego użytkownicy zwracają uwagę na to, że szybko pozostają na nim odciski palców. Wybierając dedykowany case z grafiką, ochronisz sprzęt przed zabrudzeniami, rysami i innymi drobnymi uszkodzeniami, które szybko powstają podczas codziennego użytkowania i przechowywania telefonu w kieszeni czy torbie. Oprócz optymalnej ochrony etui z własnym nadrukiem to świetny sposób, by nadać urządzeniu indywidualny charakter.

LG Q60 - specyfikacja modelu

LG Q60 to smartfon przeznaczony dla osób, które cenią wysoką jakość i różnorodne możliwości związane z fotografowaniem. Urządzenie dysponuje bowiem aż trzema tylnymi aparatami. Pierwszy z nich to standardowy aparat, którego używa się najczęściej, drugi – szerokokątny, odpowiedni do zdjęć krajobrazowych i trzeci przeznaczony do portretów, który zapewnia optymalne rozmycie tła. Warto wspomnieć też o czterokrotnym zoomie cyfrowym i lampie błyskowej LED. Między innymi z tych powodów smartfon doceniają influencerzy i osoby aktywne w social media. Kolejna ważna funkcjonalność to dość mocny akumulator, dzięki czemu można ograniczyć częstotliwość ładowania. Nie zabrakło też ciekawostek związanych z oprogramowaniem. Smartfon między innymi umożliwia utworzenie kopii aplikacji społecznościowych, a także komunikatorów.