61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na LG Spirit 4G LTE z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
   

LG Spirit 4G LTE na pierwszy rzut oka wyróżnia się zakrzywioną linią obudowy. Ten zabieg poprawił znacząco atrakcyjność aparatu, a jednocześnie poprawił komfort użytkowania i ergonomię chwytu. Kolejną cechą wyróżniającą do na tle konkurencji są charakterystyczne dla LG przyciski głośności i blokowania, które umieszczono z tyły obudowy. Takie położenie pozwala na wygodną obsługę zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne. Sercem smartfona jest 64-bitowy procesor Snapdragon 410, który współpracuje z 1 GB pamięci RAM.

Wydajność jest wystarczająca do tego, aby płynnie komunikować się ze światem i przeglądać Internet. Ogromną zaletą jest w tym wypadku niski pobór energii, która powoduje, że stosunkowo niewielka bateria wystarcza na jeden lub dwa dni pracy. System Android w wersji 5.0 wzbogacony został o nakładkę LG. Daje to sporą ilość dodatkowych funkcji – możliwość obsługi interfejsu, funkcjonalne widety, itp.

Etui z własnym nadrukiem na LG Spirit 4G LTE to wyjątkowa okazja do tego, by zabłysnąć w towarzystwie niespotykanym gadgetem. Spersonalizowany telefon pozwoli pokazać wszystkim, że jest się fanem konkretnej drużyny, rodzaju muzyki lub stylu życia. Etui z własnym nadrukiem to szansa na wybicie się z tłumu i zaprezentowanie swojego pomysłu na życie. Prosty w użyciu kreator etui nie wymaga szczególnego talentu i umiejętności – wystarczy chwila czasu i dobry pomysł. Przesłana grafika, zdjęcie lub obrazek zostanie nadrukowany na futerale i od tej pory stanowić będzie unikalną ozdobę Twojego LG Spirit 4G LTE. Nie trzeba być artystą ani technikiem – wystarczy być posiadaczem smartfona firmy LG i mieć chęć, aby zmienić jego wygląd nie do poznania! Z dala od sztampowych wzorów i nudnych idei.