Zaprojektuj etui na LG Spirit 4G LTE z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG Spirit 4G LTE na pierwszy rzut oka wyróżnia się zakrzywioną linią obudowy. Ten zabieg poprawił znacząco atrakcyjność aparatu, a jednocześnie poprawił komfort użytkowania i ergonomię chwytu. Kolejną cechą wyróżniającą do na tle konkurencji są charakterystyczne dla LG przyciski głośności i blokowania, które umieszczono z tyły obudowy. Takie położenie pozwala na wygodną obsługę zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne. Sercem smartfona jest 64-bitowy procesor Snapdragon 410, który współpracuje z 1 GB pamięci RAM.

Wydajność jest wystarczająca do tego, aby płynnie komunikować się ze światem i przeglądać Internet. Ogromną zaletą jest w tym wypadku niski pobór energii, która powoduje, że stosunkowo niewielka bateria wystarcza na jeden lub dwa dni pracy. System Android w wersji 5.0 wzbogacony został o nakładkę LG. Daje to sporą ilość dodatkowych funkcji – możliwość obsługi interfejsu, funkcjonalne widety, itp.

Etui z własnym nadrukiem na LG Spirit 4G LTE to wyjątkowa okazja do tego, by zabłysnąć w towarzystwie niespotykanym gadgetem. Spersonalizowany telefon pozwoli pokazać wszystkim, że jest się fanem konkretnej drużyny, rodzaju muzyki lub stylu życia. Etui z własnym nadrukiem to szansa na wybicie się z tłumu i zaprezentowanie swojego pomysłu na życie. Prosty w użyciu kreator etui nie wymaga szczególnego talentu i umiejętności – wystarczy chwila czasu i dobry pomysł. Przesłana grafika, zdjęcie lub obrazek zostanie nadrukowany na futerale i od tej pory stanowić będzie unikalną ozdobę Twojego LG Spirit 4G LTE. Nie trzeba być artystą ani technikiem – wystarczy być posiadaczem smartfona firmy LG i mieć chęć, aby zmienić jego wygląd nie do poznania! Z dala od sztampowych wzorów i nudnych idei.