Zaprojektuj etui na LG Stylus 2 z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 1)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
LG Stylus 2 - zaprojektuj etui FLEXmat Case

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

LG Stylus 2 - zaprojektuj etui FLEXmat Case

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
 

Poszukując telefonu z średniej półki cenowej, można zastanowić się nad zakupem najnowszego LG Stylus 2, który został ogłoszony na targach MWC 2016. Smartfon z 5,7-calowym wyświetlaczem HD już na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie. 4-rdzeniowy procesor z taktowaniem 1,2 GHz oraz 1,5GB RAMu ma zapewniać niezawodną pracę urządzenia. Bardzo dobra jest także bateria, gdyż ma aż 3000 mAh. Niestety LG Stylus 2 ma dość mało pamięci użytkowej, gdyż to jedyne 16GB, przy czym sporo miejsca zajmuje Android 6.0 Marshmallow. Na szczęście można rozbudowywać pamięć przy pomocy karty microSD. Urządzenie ma 2 wbudowane aparaty - 13 Mpix tylny oraz 8 Mpx przedni.

Do modelu dołączony jest specjalny rysik wykonany ze specjalną nanopowłoką, która sprawia, iż jest on dokładniejszy. Stylus 2 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

Urządzenie nie kosztuje mało, a jego obudowa nie jest jakoś specjalnie zabezpieczona przed możliwością zarysowania czy otarcia. Dlatego warto zainwestować w ochronne etui, które idealnie będzie pasować na LG Stylus 2. Pomoże ono utrzymać smartfon w idealnym stanie, a także złagodzi skutki ewentualnego upadku urządzenia. Dodatkowo, w naszym kreatorze można samemu zaprojektować sobie własny nadruk na bumperze i nadać telefonowi wyjątkowego, niepowtarzalnego stylu. Wystarczy załadować do kreatora własne zdjęcie lub zaprojektować napis, ułożyć według własnego projektu i zamówić gotowe etui. Pokrowiec jest wykonany z elastycznego materiału TPU, a nadruk jest odporny na ścieranie oraz zabrudzenia, więc case będzie służyć długo wygląd a LG Stylus 2 zachowa idealny wygląd.