CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na LG V60 ThinQ z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własny case do LG V60 ThinQ

Masz ciekawy pomysł na wygląd swojej obudowy na telefon? W takim razie nie przeszukuj setek gotowych wzorów, tylko zaprojektuj etui samodzielnie. W udostępnionym przez nas kreatorze znajdziesz szereg funkcji edycyjnych, które gwarantują Ci w pełni profesjonalny efekt. Możesz w ten sposób stworzyć case z własnym zdjęciem, etui na telefon z inspirującym napisem lub też obudowę ze śmiesznym obrazkiem. Efekt ostateczny zależy wyłącznie od Ciebie i możesz mieć pewność, że gotowa obudowa będzie w 100% zgadzać się z projektem. Każda grafika, którą dodasz do edytora, może być obracana, skalowana i duplikowania. Możesz również zarządzać przenikaniem się ze sobą poszczególnych warstw.

Przewaga spersonalizowanego etui

Dlaczego obudowa na telefon z własnym nadrukiem jest lepsza od tej z gotowym projektem? Prawdopodobnie już znasz odpowiedź na to pytanie – możesz całkowicie wyrazić siebie. Zaprojektuj etui pasujące do Twoich zainteresowań, światopoglądu czy charakteru. Ponieważ każdy z nas jest niepowtarzalny, trudno czasem znaleźć spełniający oczekiwania motyw obudowy. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie kreator etui. Własnoręcznie stwórz w nim case z własnym zdjęciem, napisem czy rysunkiem. W razie potrzeby do Twojej dyspozycji pozostaje także przygotowana przez nas galeria gotowych obrazów i różnorodne fonty. Dzięki kreatorowi Twój case na telefon może mieć dowolny charakter, który do Ciebie pasuje.

LG V60 ThinQ – estetyka i wydajność

Nowoczesny LG V60 ThinQ wyróżnia się oryginalnym projektem, który bazuje jednak na aktualnych trendach. Smartfon posiada bezramkowy wyświetlacz OLED oraz horyzantalnie ułożone obiektywy tylnego aparatu fotograficznego bez wystającej wyspy. W ekran telefonu wbudowano czytnik linii papilarnych, a jego powierzchnię chroni szkło Corning Gorilla Glass 5. Aparat fotograficzny o matrycy 64 Mpx korzysta z optycznej stabilizacji obrazu i nagrywa filmy w jakości 8K. Także moc obliczeniowa smartfona robi wrażenie – odpowiada za nią ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 865 oraz 8 GB pamięci RAM. Co ważne, LG V60 ThinQ jest wodo- i pyłoszczelny.