Zaprojektuj etui na LG Velvet z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 2)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
LG Velvet - zaprojektuj etui Wallet Book - biały Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Wallet Book

LG Velvet - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Cena promocyjna 81,52 zł Normalna cena 95,90 zł
LG Velvet - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

LG Velvet - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
 

Stwórz case ze swoim zdjęciem do LG Velvet

Jeśli marzy Ci się wyjątkowa obudowa na Twój telefon LG Velvet, zaprojektuj etui w kreatorze dostępnym na naszej stronie. Możesz stworzyć case ze swoim zdjęciem, do którego użyjesz dowolnej fotografii z pamięci swojego komputera. Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać na przykład fotografię bliskiej Ci osoby, zdjęcie domowego pupila czy piękny krajobraz z wakacji. Nasz kreator etui zawiera prosty edytor tekstu z wieloma estetycznymi fontami, dzięki którym etui z nadrukiem może zyskać dowolny napis. Może być to na przykład ważna dla Ciebie data, imię lub cytat. Case ze swoim zdjęciem to także dobry pomysł na etui na prezent.

Jakie zalety ma obudowa z własną grafiką?

Największa zaleta etui z własnym nadrukiem to jego stuprocentowa oryginalność i niepowtarzalność. Możesz mieć pewność, że nikt inny na świecie nie posiada identycznego etui z nadrukiem. Co więcej, obudowa z własną grafiką może nawiązywać do Twojego wyjątkowego gustu i zainteresowań. Zaprojektuj etui z motywem z Twojego ulubionego filmu, książki czy serialu. Jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą, stwórz własną obudowę z logo firmy. Nasz kreator etui pozwala Ci na szczegółowe zaprojektowanie dokładnie takiej obudowy, o jakiej marzysz. Jednocześnie obudowa z własną grafiką posiada identyczną trwałość co gotowe etui z nadrukiem.

Czym wyróżnia się smartfon LG Velvet?

Wyjątkowo estetycznie zaprojektowany LG Velvet zwraca uwagę przede wszystkim ze względu na swój 6,8-calowy wyświetlacz POLED o rozdzielczości 1080 x 2460 pikseli. Ekran posiada zaokrąglone brzegi oraz bardzo wąskie obramowanie. Zintegrowano z nim czytnik linii papilarnych oraz przedni obiektyw aparatu fotograficznego. Szklany, tylny panel obudowy zawiera potrójny aparat fotograficzny z obiektywem standardowym, szerokokątnym oraz do rejestracji ostrości. Pojemna bateria 4300 mAh jest kompatybilna z technologią szybkiego ładowania Quick Charge 4+. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G o taktowaniu 2.40 GHz. Dzięki dostępowi do komunikacji NFC telefonem można płacić zbliżeniowo.