Zaprojektuj etui na LG X Power 3 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

LG X Power 3 - zaprojektuj wymarzony case

Posiadasz telefon LG X Power 3 i pragniesz, by naprawdę on się wyróżniał? Zaprojektuj etui na telefon wraz z etuo.pl! Mamy specjalną aplikację - wystarczy załadować zdjęcie ze swojego dysku i dopasować je do odpowiednich rozmiarów. Potem można dodać ozdobniki - na przykład napis czy dodatkową grafikę. W ten prosty sposób można szybko stworzyć niezwykłe, spersonalizowane etui. Obsługa naszej aplikacji jest niezwykle intuicyjna, ale dodatkową pomocą będą blogowe wpisy oraz filmik instruktażowy.

Zalety spersonalizowanego LG X Power 3

Case z własnym zdjęciem na LG pozwoli mieć zawsze przy sobie ulubioną fotografię - może na niej być bliska osoba, ulubiony krajobraz, wspomnienie z wakacji lub też coś nawiązującego do pasji. Oczywiście można mieć i kilka takich etui z ciekawymi zdjęciami - tym bardziej, że nakładanie i zdejmowanie obudowy jest niezwykle proste. Obudowa z nadrukiem to też dobry pomysł na zaskakujący prezent dla kogoś bliskiego. Jednak case z własnym zdjęciem to nie tylko stylowy dodatek, ale również bardzo praktyczny. Chroni obudowę telefonu przed zarysowaniami, brudem, ale również przed poważniejszymi uszkodzeniami. Dzięki etui smartfon leży także wygodniej w dłoni i łatwiej go znaleźć w torbie czy w plecaku. Oczywiście case ma wycięcia na wszystkie ważne komponenty, więc można bez trudu podłączyć ładowarkę czy zestaw słuchawek.

LG X Power 3 - Informacje o telefonie

LG X Power 3 to ciekawy model, zaliczany do smartfonów budżetowych. Ma wyświetlacz IPS TFT o przekątnej ekranu 5,50 cala i o rozdzielczości 720 na 1280 pikseli. System operacyjny w tym modelu to Android 8.1 Oreo, a procesor - Qualcomm z zegarem 1.40 GHz. Pamięć operacyjna wynosi 2 GB RAM, a pamięć wbudowana - 16 GB. W smartfonie zwraca uwagę pojemna bateria Li-Ion 4500 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Główny aparat fotograficzny ma rozdzielczość matrycy 13 Mpix, a ten przedni - 5 Mpix. Oba aparaty mają lampy błyskowe LED. Model X Power 3 waży 171 g.