CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Meizu M8 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Meizu M8 - zaprojektuj wymarzony case

Współcześnie produkowane smartfony mają coraz większe ekrany, które odzwierciedlają pełną głębię koloru i wszystkie detale obrazu. Jednocześnie są narażone na stłuczenie lub zarysowanie psujące jakość lub wręcz uniemożliwiające korzystanie ze wszystkich funkcjonalności telefonu. Dlatego zaprojektuj etui na telefon personalizując go dzięki oryginalnym wzorom i skutecznie zabezpiecz urządzenie przed wszelkiego typu uszkodzeniami. Kreator etui dostępny na stronach internetowego sklepu etuo.pl pozwala stworzyć case z grafiką lub etui z własnym nadrukiem, w którym wykorzystasz wykonane przez siebie zdjęcia. Wystarczy wgrać je w ramką dedykowaną Twojemu modelowi, pamiętając o możliwie najwyższej rozdzielczości zdjęcia i rozmiarach co najmniej 640x480 pikseli i dopasować zdjęcie do całej ramki lub użyć kilku, tworząc z nich zabawny lub nastrojowy kolaż. Wysokiej jakości druk wykonywany na zamawianych projektach etui z własnym nadrukiem na długo będzie cieszyć Ciebie lub bliską Ci osobę.

Zalety spersonalizowanego Meizu M8

Obudowa z własnym zdjęciem, którą możesz wykonać w etuo.pl to różnego rodzaju modele zabezpieczeń chroniących smartfony przed stłuczeniem ekranu, jego zarysowaniem lub zaplamieniem. Możesz nadrukować swoje zdjęcia na obudowie silikonowej, etui typu portfel z dodatkową kieszonką, w której wygodnie mieści się na przykład karta bankomatowa, a także na etui z klapką. Wszystkie proponowane obudowy na smartfony są wykonane z materiałów o podwyższonej odporności na zarysowania i inne uszkodzenia, co pozwala zachować telefon w idealnym stanie przez długi czas. Mają wycięcia w odpowiednich miejscach, dzięki czemu w pełni skorzystasz z funkcjonalności telefonu, bez konieczności ich zdejmowania.

Meizu M8 - specyfikacja modelu

Smartfon Meizu M8 to nowa propozycja chińskiego producenta telefonów komórkowych, wyposażona w podwójną kamerę 12/5 Mpix i duży ekran 5,7 cala o proporcjach 19:9. Odblokowywany przez czytnik linii papilarnych lub rozpoznanie twarzy model odznacza się wyjątkowo smukłą obudową, która spodoba się wielbicielom kompaktowych urządzeń multimedialnych. Dwa aparaty pozwalają na robienie zdjęć o profesjonalnej jakości o trzykrotnym powiększeniu bez utraty jakości.