Zaprojektuj etui na Meizu Note 9 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Meizu Note 9 - zaprojektuj wymarzony case

W Twoje ręce trafił już wymarzony smartfon Meizu Note 9? Zaprojektuj etui, które będzie go odpowiednio chronić przed uszkodzeniami i zarysowaniami, a Tobie sprawi przyjemność, ilekroć na nie spojrzysz. Możliwość stworzenia absolutnie unikatowego i wyjątkowego pokrowca na telefon zyskasz korzystając z narzędzi udostępnionych przez sklep internetowy etuo.pl. Do wyboru masz mnóstwo gotowych szablonów, wzorów i grafik, ale zachęcamy Cie też do wykorzystania własnych zdjęć czy grafik. Obudowa ze zdjęciem przywołującym najlepsze wspomnienia i upamiętniającym wyjątkowe chwile to bez wątpienia gadżet, który warto mieć. Kreator etui jest niezwykle prosty w obsłudze, więc bez trudu stworzysz case, o jakim marzysz.

Zalety spersonalizowanego Meizu Note 9

Etui na telefon to nie tylko modny gadżet, ale też niezbędna ochrona Twojego urządzenia. z pewnością nie raz zdarzyło Ci się upuścić smartfona lub niechcący go czymś zarysować. Jeśli używasz odpowiedniego pokrowca i dodatkowej ochrony w postaci szybki lub folii ochronnej, to minimalizujesz ryzyko uszkodzenia swojego aparatu, które mogłoby go wyłączyć z użytkowania. Własny projekt pokrowca ma jeszcze tę zaletę, że odróżnia Twój telefon od innych, więc nigdy się nie pomylisz i nie zabierzesz przez przypadek czyjegoś innego urządzenia, gdy na przykład kilka takich samych modeli będzie leżało w jednym miejscu. Tworząc case z własnym zdjęciem, grafiką lub innym, bliskim Tobie motywem, zyskujesz nie tylko nietuzinkowy gadżet, ale też możliwość uwolnienia swojej kreatywności i fantazji.

Meizu Note 9 - specyfikacja modelu

Smartfon Meizu Note 9 zadebiutował na rynku w I kwartale 2019 roku. Posiada optymalne, umożliwiające komfortowe użytkowanie wymiary i wagę (153.10 x 74.40 x 8.65 mm i 169.7 g) oraz wydajną i wytrzymała baterię litowo-jonową 4000 mAh. Zastosowano w nim system operacyjny Android 9.0 Pie i 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 675 z zegarem 2.0 GHz. Aparat obsługuje wiele standardów transmisji danych i posiada szereg przydatnych funkcji dodatkowych. Wśród nich warto wymienić m.in. wybieranie głosowe i dyktafon. Oko cieszy jego nowoczesny design.