CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Meizu X8 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Meizu X8 - zaprojektuj wymarzony case

Marzy Ci się spersonalizowany case na smartfona, inny niż wszystkie dostępne w sklepach wzory? Sklep internetowy etuo.pl daje Ci taką możliwość. Używając kreatora dostępnego online o wyjątkowo prostej obsłudze, stworzysz pokrowiec z własnym zdjęciem lub wizerunkiem bliskiej Ci osoby. Kreator etui pozwala także na stworzenie efektownego kolażu z kilku zdjęć, które można w nim w prosty sposób przyciąć lub zastosować efekt przenikania między nimi. Taka obudowa z własnym nadrukiem może być nie tylko przydatnym gadżetem do zabezpieczenia telefonu, ale także wyjątkowo oryginalnym prezentem dla kogoś bliskiego. Zaprojektuj etui na telefon, pamiętając jedynie o możliwie najwyższej jakości zdjęć, które chcesz wykorzystać, posiadających wielkość co najmniej 640 x 480 pikseli. Dzięki temu nadruk na obudowie będzie wyraźny i efektowny.

Zalety spersonalizowanego Meizu X8

Pokrowiec z własnym zdjęciem lub innego typu etui jest obecnie niemal obowiązkowym wyposażeniem każdego użytkownika smartfonów. Ich coraz większe ekrany pozwalają bowiem w pełni korzystać z nich jak z podręcznego biura i centrum rozrywek audiowizualnych, ale jednocześnie są narażone na łatwiejsze uszkodzenie po wypuszczeniu ich z rąk lub w trakcie przechowywania telefonu bez obudowy w kieszeni czy torbie. Praktyczne, silikonowe osłonki, case'y z klapką czy etui typu portfel, na których można wykonać nadruk, są dostępne w ofercie etuo.pl. Odznaczają się wysoką trwałością, a cyfrowa jakość nadruków wykonywanych na nich pozwala na dłużej cieszyć się nieskazitelnym wyglądem smartfona i korzystać z wszystkich jego funkcji, bez konieczności ściągania obudowy.

Meizu X8 - specyfikacja modelu

Meizu X8 to smartfon produkcji chińskiej, który w sprzedaży pojawił się jeszcze jesienią 2018 r. To pierwsze urządzenie tej marki, które zostało wyposażone w ekran IPS LCD z wcięciem w jego górnej części. Jego niewielką wysokość udało się uzyskać dzięki zastosowaniu w telefonie najmniejszego, 20-megapikselowego aparatu fotograficznego na świecie. Bazujac na systemie Snapdragon 710 smartfon zapewnia dużą wydajność działania, co pozwala na wygodne korzystanie z jego funkcjonalności.