790 250 196 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na Microsoft Lumia 535 z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Lumia 535 zamieniła logo Nokii na charakterystyczny znak Microsoftu. Mały i tani smartfon nie musi odstraszać kiepską jakością. Microsoft Lumia 535 wyposażona została w 5-calowy ekran dotykowy bardzo dobrej jakości. Rozdzielczość na poziomie 960x540 pikseli dzisiaj może nie zachwyca, ale ostrość i wyrazistość obrazu jest naprawdę dobra. Mało jest aparatów, które w tym przedziale cenowym oferują możliwość użytkowania dwóch kart SIM jednocześnie - Microsoft Lumia 535 wypełnia tę lukę.

W odróżnieniu od poprzedników, ten model został nieco lepiej wyposażony – otrzymał przednią kamerę do wideokonferencji oraz diodę doświetlającą dla głównego aparatu. Nieco większa jest też bateria – w wersji 535 ma ona 1905 mAh i pozwala na dość długie użytkowanie smartfona bez ładowania. Telefon wyposażono w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 200 MSM8212, układ graficzny Adreno 302 i 2 GB pamięci RAM.

Kreator etui to potężne narzędzie – z jego pomocą można sprawić, że Lumia 535 odzyska logo Nokii lub okaże się produktem innej firmy. Wszystko zależy to tego, co nadrukowane zostanie na wytrzymałym i pięknym etui. Etui z własnym nadrukiem pozwala na znacznie więcej – obudowa telefonu może zostać ozdobiona własnoręcznie wykonaną fotografią, ulubionym motywem lub portretem żony. Wszystko zależy od gustu, potrzeb i aktualnej mody. Własny projekt etui to szansa na spersonalizowanie telefonu i nadanie mu unikatowego charakteru. Do tego nie potrzeba wielkiego talentu i umiejętności – nasze oprogramowanie jest proste w obsłudze i pozwala wykonać projekt w kilka minut. Case z własnym nadrukiem będzie świetnym sposobem na pokazanie światu swojego pomysłu na życie lub stanie się idealnym prezentem świątecznym lub urodzinowym dla innego posiadacza Lumii 535.