CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Microsoft Lumia 640 z własnym nadrukiem

Brak wyników wyszukiwania

Urządzenia ze średniej półki są bardzo trudne w projektowaniu. Flagowe modele zwykle budowane są pod katem stworzenia maksymalnie wydajnej konfiguracji, ale w przypadku bardziej ekonomicznych wersji trzeba zadbać także o atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Microsoft Lumia 640 spełnia to zadanie całkowicie.

Czterordzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM i najnowsze wersja systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 sprawiają, że tani telefon doskonale radzi sobie z większością codziennych zadań, komunikacją, przeglądaniem sieci i obsługą aplikacji. Do dyspozycji użytkownika oddano 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280x720 pikseli. Największymi zaletami Microsoft Lumia 640 są: bardzo dobry aparat fotograficzny z matrycą 8 megapikseli, duży akumulator o pojemności 2.500 mAh i możliwość obsługi dwóch kart SIM jednocześnie.

Etui na telefon pozwala zabezpieczyć urządzenie przed rysami i uszkodzeniami. Jednak unikalne etui z nadrukiem może stanowić także sposób na wyrażenie własnej osobowości. Nudne obudowy i sztampowe kolory nie będą więcej powodem do zmartwień. Nasz kreator etui sprawi, że każda Lumia 640 stać się może wyjątkowymi i niespotykanym dziełem sztuki. Etui z własnym nadrukiem to sposób na to, aby zrezygnować z projektów tworzonych przez innych – od dzisiaj każdy może stać się kreatorem i sam decydować o tym jak wyglądać będzie jego telefon. Etui z własnym zdjęciem może być poważne lub zabawne, mroczne lub radosne – wszystko zależy od gustu, potrzeb i zainteresowań użytkownika. Jeżeli wśród oferowanych przez nas wzorów brakuje takiego, który idealnie oddaje Twoją osobowość, to po prostu stwórz go samemu i nie martw się o techniczne szczegóły. Ty projektujesz – my wykonujemy!