Zaprojektuj etui na Motorola Edge Plus z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 1)
Filtry
Marka urządzenia 1
Model urządzenia 84
Producent / Seria 1
Kolor 1
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Motorola Edge Plus - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

Motorola Edge Plus - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
 

Stwórz własną obudowę do telefonu Motorola Edge Plus

Wysoka estetyka smartfona Motorola Edge Plus przemawia za stosowaniem etui ochronnego. Warto jednak zadbać również o wygląd samego etui. Jeśli nie możesz znaleźć w 100% odpowiadającego Ci wzoru gotowego etui z nadrukiem, dobrą alternatywę stanowi kreator etui dostępny na naszej stronie. Zaprojektuj etui, które będzie całkowicie oryginalne i zgodne z Twoimi indywidualnymi preferencjami estetycznymi. Twoja obudowa z własną grafiką może nawiązywać do Twojego światopoglądu, poczucia humoru, hobby czy wykonywanej pracy. Projektując etui z własnym nadrukiem, masz całkowitą kontrolę nad każdym elementem graficznym.

Jak zaprojektować etui z własnym nadrukiem?

Pierwszym krokiem w tworzeniu obudowy z własną grafiką jest wybór rodzaju etui. Do Twojego wyboru pozostaje klasyczne, silikonowe etui z nadrukiem lub futerał w formie książkowej. Wykorzystując nasz kreator etui, stwórz własną obudowę lub etui na prezent. Możesz zaprojektować etui z nadrukiem graficznym lub case ze swoim zdjęciem. Zdjęcia oraz obrazki możesz dodać bezpośrednio z pamięci swojego komputera. W razie potrzeby do Twojej dyspozycji pozostaje także bogata galeria obrazów w kreatorze i jego prosty edytor tekstu z wieloma estetycznymi krojami pisma. Każdy element graficzny dodany do Twojego projektu etui z nadrukiem podlega zaawansowanej edycji: obracaniu, skalowaniu, duplikacji czy zarządzaniu kryciem warstwy.

Co oferuje flagowiec Motorola Edge Plus?

Nowoczesna Motorola Edge Plus posiada bardzo duży, 6,7-calowy ekran klasy OLED o niezwykle wąskim obramowaniu i estetycznie zaokrąglonych brzegach Endless Edge. Smartfon obsługuje najnowszy standard sieci 5G, a także nawet najbardziej wymagające gry i aplikacje. Odpowiada za to ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 865 wspierany przez 12 GB RAM. Potężna bateria telefonu ma pojemność 5000 mAh, wspiera technologię szybkiego ładowania Turbo Power i obsługuje ładowanie indukcyjne. Smartfon wyposażono w poczwórny, tylny aparat fotograficzny. Bazuje on na obiektywie standardowym z matrycą 108 Mpx, a także obiektywie szerokokątnym, teleobiektywie i czujniku głębi ostrości. Dodatkowy atut stanowi dostęp do komunikacji NFC.