Zaprojektuj etui na Motorola Moto E6 Plus z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 79
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto E6 Plus - zaprojektuj wymarzony case

Etui na telefon jest bardzo ważnym gadżetem każdego posiadacza smartfona. Nie tylko pozwala pokazać na zewnątrz indywidualny styl, ale przede wszystkim jest pomocne w zabezpieczeniu urządzenia przed zarysowaniami, ewentualnymi otarciami czy nawet zabrudzeniem. Dodatkowo Twoja Motorola Moto E6 Plus będzie zabezpieczona przed skutkami ewentualnego upadku, ponieważ etui bardzo dobrze amortyzuje uderzenia telefonu o nawierzchnię. Futerały dostępne w etuo.pl są dopasowane do modelu Motoroli tak, byś zachował pełną swobodę użytkowania swojego smartfona.

Zalety spersonalizowanego Motorola Moto E6 Plus

Są etui gotowe - takie, które możesz kupić od ręki i etui spersonalizowane - wykonane pod Twoje dyktando. Na czym polega nasza personalizacja pokrowca na telefon? Przede wszystkim w etuo.pl możesz stworzyć swój wyjątkowy własny projekt pokrowca na ulubioną Motorolę. W naszym systemie wybierz i zaprojektuj etui to Ty dyktujesz warunki, a my tylko spełniamy marzenia. Jesteś już gotowy na nowe? Jeśli masz ulubione zdjęcie i chcesz, by zawsze z Tobą było, skorzystaj z naszego narzędzia na etuo.pl. Jest to kreator etui, który pomoże Ci z łatwością stworzyć unikalny case z własnym zdjęciem. Narzędzie to pozwala zmieniać moc na każdym elemencie etui, skalować, zmieniać rozmiar, obrócić, ułożyć na etui tak, jak tego chcesz. Możesz dodać jedno zdjęcie lub więcej grafik. Pamiętaj jednak, że dodane elementy graficzne muszą być bardzo dobrej jakości w rozdzielczości minimum 640x480 pixeli. Oferujemy obudowy telefonu bardzo funkcjonalne, eleganckie i wysokiej jakości. Nadruki nie płowieją, nie ścierają się, ale mogą różnić się kolorami od tych, które są widoczne na ekranie komputera. Nie ingerujemy w projekt, więc dopasowanie zdjęcia leży tylko i wyłącznie po Twojej stronie.

Motorola Moto E6 Plus - specyfikacja modelu

Spersonalizowana obudowa ze zdjęciem jest po prostu hitem. Tak jak przebojem jest telefon Motorola Moto E6 Plus. Ten smartfon jest następcą popularnej Motoroli Moto E6. Nowa Motorola to budżetowy telefon, który jest wyposażony w podwójny aparat fotograficzny, ma wymienną baterię i ekran o rozdzielczości HD+ oraz przekątnej 6,1 cala.