CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Motorola Moto G Power z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 84
×
Producent / Seria 1
×
Kolor 1
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui z nadrukiem do Motoroli Moto G Power

Jak każdy smartfon, także Motorola Moto G Power potrzebuje etui ochronnego zabezpieczającego przed uszkodzeniami obudowy oraz wyświetlacza. Jednak czasy, w których etui bardziej szpeciły niż ozdabiały smartfony już dawno odeszły w niepamięć. Dziś nie tylko mamy dostęp do szerokiej gamy gotowych wzorów etui z nadrukiem, ale również możemy stworzyć własną obudowę, wykorzystując w tym celu kreator etui. To doskonała okazja do podzielenia się ze swoim otoczeniem własnymi zainteresowaniami, poczuciem humoru czy po prostu oryginalnym zmysłem estetyki. Wiele osób decyduje się przykładowo na case ze swoim zdjęciem, które stanowi także doskonały pomysł na etui na prezent.

Jakie elementy może zawierać obudowa z własną grafiką?

Oprócz wcześniej wspomnianej obudowy z własnoręcznie wykonaną fotografią, istnieje jeszcze wiele innych elementów, które może zawierać etui z własnym nadrukiem. Stwórz własną obudowę, wykorzystując do niej dowolne obrazki lub napisy. W drugim przypadku możesz skorzystać z wielu ciekawych fontów udostępnionych w kreatorze, aby napis był jeszcze bardziej estetyczny. Jeżeli posiadasz własną działalność, zaprojektuj etui z logo swojej firmy. Jeśli jesteś rodzicem, stwórz własną obudowę z rysunkiem wykonanym przez Twoje dziecko. Każdy element graficzny dodany do kreatora etui podlega zaawansowanej edycji: skalowaniu, rotacji, duplikacji czy zarządzaniu kryciem. Przekłada się to na dopracowany i estetyczny efekt ostateczny.

Atuty posiadania telefonu Motorola Moto G Power

Motorola Moto G Power to 6,2-calowy smartfon z wytrzymałą baterią 5000 mAh. Można naładować go dzięki technologii TurboPower znacznie przyspieszającej odnawianie energii. Telefon jest dostępny w dwóch konfiguracjach sprzętowych, które różnią się pojemnością pamięci RAM: 3 lub 4 GB, oraz pamięci wbudowanej: 32 lub 64 GB. Pamięć wewnętrzną można rozszerzyć, stosując kartę pamięci do 512 GB. W środku urządzenia zawarto ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 632. Z tyłu obudowy znajduje się aparat fotograficzny 12 Mpx oraz czytnik linii papilarnych, a z przodu aparat do selfie 8 Mpx.