Zaprojektuj etui na Motorola Moto G Pro z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 1)
Filtry
Marka urządzenia 1
Model urządzenia 84
Producent / Seria 1
Kolor 1
Sortuj
Sortuj domyślnie
Od najnowszych
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najpopularniejszych
Motorola Moto G Pro - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

Motorola Moto G Pro - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
 

Stwórz etui z własnym nadrukiem do Motorola Moto G Pro

Nasz kreator etui pozwala na stworzenie oryginalnej obudowy z własnym nadrukiem. Przygotowaliśmy go specjalnie dla osób, które mają własną wizję wyglądu akcesorium ochronnego dla smartfona Motorola Moto G Pro. Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać dowolne elementy: obrazki, zdjęcia oraz napisy. Możesz dodawać je do kreatora z pamięci swojego komputera lub skorzystać z dostępnej w kreatorze galerii. Stwórz case z własnym zdjęciem w formie etui na prezent lub zaprojektuj etui na własny użytek. Jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą, możesz zaprojektować etui z logo swojej firmy.

Dlaczego warto zaprojektować etui z własnym nadrukiem?

W czasach tak zwanej globalnej wioski, gdy wszyscy posiadają identyczne przedmioty, coraz więcej osób stawia na oryginalność. Obudowa z własną grafiką pozwoli Ci na wyrażenie swojej osobowości – Twojego oryginalnego gustu i zainteresowań. Zaprojektowane przez Ciebie etui z nadrukiem może nawiązywać do Twojego ulubionego serialu, książki czy gry. Masz całkowitą kontrolę nad jego kolorystyką, wielkością oraz układem poszczególnych grafik. Każdy element dodany do kreatora możesz dowolnie skalować, obracać, duplikować oraz zarządzać jego kryciem. Co więcej, jakość etui z własnym nadrukiem nie różni się wcale względem obudowy z gotowym motywem graficznym. Nadruk jest odporny na ścieranie, nie blaknie i nie ulega trwałemu zaplamieniu.

Poznaj atuty smartfona Motorola Moto G Pro

6,4-calowa Motorola Moto G Pro prezentuje nowoczesny design i przyzwoitą konfigurację sprzętową. Posiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665 o taktowaniu na poziomie 2.00 GHz, 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Zastosowana w niej bateria ma pojemność 4000 mAh i obsługuje technologię szybkiego ładowania. Do dyspozycji użytkownika pozostaje funkcja Dual SIM. Z tyłu obudowy umieszczono okrągły czytnik linii papilarnych oraz potrójny aparat fotograficzny. Składa się on z obiektywu standardowego, szerokokątnego oraz do fotografii macro. Duże udogodnienie stanowi dostęp do komunikacji NFC, dzięki czemu smartfonem można płacić zbliżeniowo.