Zaprojektuj etui na Motorola Moto G7 Power z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto G7 Power - zaprojektuj wymarzony case

Zaprojektuj etui na telefon za pomocą własnych zdjęć i tekstu! To łatwe i przyjemne - po prostu pozwól działać wyobraźni. Stwórz pokrowiec z własnym nadrukiem za pomocą zdjęć, tekstu, ikon, wzorów i innych elementów. Nie możesz zdecydować się na jedno zdjęcie? Stwórz kolaż! Pisząc tekst, użyj własnych czcionek i kolorów. Tutaj to ty jesteś projektantem i kontrolujesz dokładnie, jak będzie wyglądać twoje spersonalizowane etui na telefon.

Zalety spersonalizowanego Moto G7 Power

Twój telefon towarzyszy ci wszędzie, więc nie ma powodu, dla którego nie powinien być dostosowany do twojego stylu. Ale spersonalizowane prezenty to także pomysł na urodziny, Walentynki, Boże Narodzenie lub po prostu prezent bez okazji - pokaż komuś, że ci na nim zależy. Spersonalizowany przedmiot pokazuje, że poświęciłeś czas na stworzenie czegoś jedynego w swoim rodzaju i będzie czymś, co odbiorca ceni na zawsze. Zdjęcie z tobą i mamą stanowi wspaniały prezent na Dzień Matki. Miłośnicy zwierząt domowych dodają zdjęcia swoich futrzastych przyjaciół. Obudowa z własną grafiką pozwoli ci wyrazić siebie, ale też emocje i troskę o innych - pokaż komuś, że o nim pamiętasz poprzez jedyny w swoim rodzaju drobiazg, który ochroni jego lub jej telefon w razie upadku czy uderzenia. Niestandardowe etui na telefon to propozycja nie tylko dla ciebie i twoich najbliższych, ale też dla twojej firmy - stwórz oryginalne etui z logo dla wszystkich telefonów służbowych, zyskując w ten sposób nie tylko zabezpieczenie przez upadkiem czy zarysowaniem, ale też dodatkową reklamę i rozpoznawalność.

AMotorola Moto G7 Power - Informacje o telefonie

Motorola Moto G7 Power jest tańsza wersją smartfona Moto G7. Moto G7 Power to wersja dedykowana użytkownikom, którym zależy na jak najdłuższej pracy baterii. Wyposażona w 4 GB RAM-u i 6,2-calowy ekran, pracuje w rozdzielczości HD+. Pojemność baterii to aż aż 5000 mAh, co czyni ją bezkonkurencyjną na obecnym rynku smartfonów. Bateria według producenta ma pracować aż do 2,5 dnia na jednym ładowaniu!