Zaprojektuj etui na Motorola Moto G8 Power z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 79
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj własny case do Motorola Moto G8 Power

Wybór etui na telefon to konieczność, jeżeli chcemy, aby nasz smartfon prezentował się nienagannie przez cały okres użytkowania. Case na telefon nie musi jednak pełnić roli wyłącznie użytkowej. Równie dobrze może też stanowić formę ozdoby. Pod tym względem idealna obudowa na telefon może sprawiać nieco problemu. Co prawda w sieci mamy nieograniczony dostęp do różnorodnych wzorów, jednak przeglądanie ich wszystkich zajmuje bardzo dużo czasu. Jednocześnie wiele etui na telefon powtarza się, bazując na utartych schematach i aktualnie popularnych motywach. W takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie stanowi case na telefon z własnym projektem. Możesz wykonać go w udostępnionym na naszej stronie kreatorze etui.

Dlaczego warto tworzyć własne etui na telefon?

Zaprojektuj etui dokładnie takie, o jakim marzysz. Może ono zawierać różne elementy graficzne, na przykład obrazki z internetu, rysunki Twojego autorstwa lub zdjęcia. Case z własnym zdjęciem to doskonały pomysł dla wszystkich sentymentalnych osób. Stwórz etui ze zdjęciem z wakacji lub portretem swojej ukochanej osoby. Każdy element projektu graficznego możesz dowolnie obracać, skalować oraz duplikować. W ten sposób powstanie niepowtarzalny projekt. Co ważne, Twoje etui na telefon będzie w 100% zgodne z Twoim projektem. To zdecydowana przewaga naszego kreatora nad etui na telefon wykonywanymi na zamówienie pisemne. Obudowa na telefon z własnym nadrukiem każdego dnia będzie poprawiać Ci humor.

Odkryj potencjał Motorola Moto G8 Power

Posiadacze smartfona Motorola Moto G8 Power zyskują do dyspozycji najnowocześniejszą technologię w wyjątkowo estetycznej formie. 6,4-calowy smartfon posiada ekran Full HD+ Max Vision oraz dwa głośniki stereo Dolby. Zastosowana w nim bateria posiada konkurencyjną żywotność równą 5000 mAh. Z tyłu obudowy umieszczono cztery obiektywy aparatu fotograficznego, dzięki którym można uchwycić na zdjęciu zarówno szeroki kadr, jak i szczegółowe zbliżenie. Smartfon pracuje szybko i wydajnie, wspierany przez ośmiordzeniowy procesor oraz 4 GB pamięci RAM. Hydrofobowa konstrukcja chroni jego wnętrze przed zalaniem oraz wilgocią.