Zaprojektuj etui na Motorola Moto G9 Play z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 79
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Twoja obudowa z własną grafiką do Motorola Moto G9 Play

Designerska Motorola Moto G9 Play potrzebuje wyjątkowej obudowy ochronnej. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele wysokiej jakości etui z nadrukiem, ale możesz zaprojektować także własną obudowę, wykorzystując nasz kreator etui. To zupełnie darmowa aplikacja, która jest intuicyjna w obsłudze i oferuje szerokie możliwości edycyjne. Dzięki temu Twoja obudowa z własną grafiką może zyskać dowolne elementy ozdobne. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem, którego nie posiada nikt inny na świecie. Możesz stworzyć także etui na prezent dla bliskiej osoby – taki osobisty drobiazg będzie stanowić miłą niespodziankę.

Motorola Moto G9 Play – sprawdź nasz kreator etui

Dostępny na naszej stronie kreator etui cechuje nie tylko intuicyjna obsługa, ale także zaawansowane możliwości w projektowaniu. Za jego pośrednictwem stworzysz na przykład case ze swoim zdjęciem, do którego możesz użyć dowolnej fotografii z pamięci swojego urządzenia. Dzięki wbudowanemu w kreator etui edytorowi tekstu projekt swojego etui z własną grafiką dodatkowo wzbogacisz o efektowny napis z dowolną treścią. Każdy element graficzny, który dodasz do projektu, podlega skalowaniu, obracaniu oraz zarządzaniu kryciem. Możesz duplikować obrazki, tworząc w ten sposób ciekawe kolaże. Daj ponieść się swojej fantazji i stwórz obudowę z własną grafiką, która będzie odzwierciedlać Twój unikalny gust oraz osobowość.

Czym wyróżnia się Motorola Moto G9 Play?

6,5-calowa Motorola Moto G9 Play prezentuje charakterystyczny, nowoczesny design i dobre parametry techniczne. W pierwszej kolejności uwagę przykuwa duży wyświetlacz HD+ o wąskim obramowaniu. Smartfon posiada wydajny procesor wspierany przez RAM o wielkości 4 GB. Z tyłu obudowy znajduje się potrójny aparat fotograficzny, który korzysta z obiektywu standardowego, macro oraz czujnika głębi ostrości. Spore udogodnienie stanowi duża bateria o pojemności 5000 mAh. Dzięki niej naładujesz telefon znacznie szybciej, ponieważ korzysta ona z technologii Turbo Power przyspieszającej proces odnawiania energii. Dodatkowy atut to dostęp do szybkich płatności zbliżeniowych poprzez wbudowany moduł NFC.