CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Motorola One Fusion Plus z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 83
×
Kolor 1
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola One Fusion Plus – zaprojektuj etui z własnym nadrukiem

Zdecydowana większość posiadaczy smartfonów zdaje sobie sprawę z tego, że case na telefon stanowi obowiązkowe akcesorium ochronne. Nie każdy jednak wie, że wcale nie trzeba wybierać gotowego etui z nadrukiem. Obudowa na smartfon Motorola One Fusion Plus będzie towarzyszyć Ci każdego dnia, dlatego warto zadbać o to, by była ona wyjątkowa. W tym celu możesz wykorzystać nasz kreator etui i stworzyć nim własny nadruk na obudowę. Zaprojektuj etui odzwierciedlające Twoje indywidualne poczucie estetyki, charakter, światopogląd lub posiadane poczucie humoru. Obudowa z własną grafiką może nawiązywać na przykład do Twojego hobby, ulubionego gatunku muzycznego czy też uprawianego sportu.

Stwórz case ze swoim zdjęciem jako etui na prezent

Nasz kreator etui może posłużyć Ci nie tylko do stworzenia własnej obudowy z nadrukiem, ale także do zaprojektowania etui na prezent. Jeżeli zależy Ci na jak najbardziej wyjątkowym upominku, stwórz case ze swoim zdjęciem dla bliskiej Ci osoby. Może być to dowolna fotografia, która przywołuje dobre wspomnienia i będzie każdego dnia poprawiać humor posiadaczowi etui z nadrukiem. Aby wzbogacić swój projekt, skorzystaj z prostego edytora tekstu, który posiada nasz kreator etui. Dzięki niemu Twoja obudowa z własną grafiką może zyskać estetyczny napis o dowolnej treści.

Jakie atuty posiada Motorola One Fusion Plus?

Smartfon Motorola One Fusion Plus charakteryzuje nowoczesny design, wysoka jakość i duża moc obliczeniowa. Wzrok przykuwa 6,5-calowy wyświetlacz Full HD+ o wąskim obramowaniu, z którego wyłączono przedni aparat fotograficzny. Zamiast tego aparat do selfie o matrycy 16 Mpx wysuwa się z obudowy. Bardzo dobrej jakości zdjęcia można wykonać również za pomocą tylnego, poczwórnego aparatu. W jego skład wchodzi obiektyw standardowy, szerokokątny, macro i do pomiaru głębi ostrości. Telefon zawiera pojemną baterię 5000 mAh, którą można szybko ładować dzięki technologii TurboPower. Wysoką moc obliczeniową gwarantuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 730 i 6 GB RAM.