Zaprojektuj etui na Motorola One Hyper z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Kilka słów o smartfonie Motorola One Hyper

Motorola One Hyper to jeden z najwyższej jakości smartfonów z tzw. „średniej półki cenowej”. Dysponuje potężnym tylnym aparatem fotograficznym o matrycy 64 Mpx i przysłoną f/1.9. dodatkowo do dyspozycji użytkownika pozostaje osobny obiektyw szerokokątny 8 Mpx, który posiada kąt widzenia równy 118 stopni. 6,5-calowy ekran IPS o proporcjach 19:9 pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD+. W środku urządzenia znajduje się wydajny, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 675, 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Motorola One Hyper może pochwalić się także pojemnym akumulatorem 4000 mAh. Jest on kompatybilny z technologią szybkiego ładowania Hyper Charging, która pozwala na zasilanie telefonu z mocą nawet 45W. Przyglądając się frontowi smartfona, zauważymy, że z wyświetlacza został wyeliminowany przedni aparat fotograficzny. Zamiast tego znajduje się on na specjalnej płytce wysuwanej z wnętrza obudowy. Na ekranie nie zauważymy także czytnika linii papilarnych – aktywuje się on tylko w momencie, gdy jest potrzebny.

Masz wymarzone etui? Jeśli nie, zaprojektuj je na Motorola One Hyper!

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd telefonu robi wrażenie na użytkownikach. Mimo dużego wyświetlacza Motorola One Hyper jest lekka i poręczna – telefon waży zaledwie 200 g. Jeżeli chcesz jak najdłużej cieszyć się nienagannym stanem urządzenia, powinieneś wyposażyć je w szkło na ekran oraz etui ochronne. Elementy te wcale nie muszą zaburzać estetyki smartfona. W dopasowaniu eleganckiej obudowy pomóc może specjalny kreator etui, który jest dostępny na naszej stronie. Stworzysz w nim własne etui na telefon, które odpowiada Twojemu indywidualnemu gustowi oraz zainteresowaniom. Zaprojektuj etui, wykorzystując do tego na przykład własnoręcznie wykonane zdjęcia. Mogą być to na przykład miłe pamiątki z wakacji albo fotografie przedstawiające Twoje zwierzaki lub bliskie osoby.

Zaprojektuj własne etui na telefon Motorola One Hyper

Kreator etui pozwala na prostą, ale zaawansowaną edycję projektu. Udostępnia także szeroki wybór fontów do tworzenia napisów oraz rozbudowaną galerię gotowych grafik. Każdy element własnego etui na telefon może być skalowany, obracany oraz duplikowany. Masz pewność, że gotowe, własne etui na telefon będzie w 100% zgodne z Twoim projektem.