Zaprojektuj etui na Motorola One Vision z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola One Vision - zaprojektuj wymarzony case

Case lub obudowa z własnym nadrukiem, innym niż wszystkie? Taką możliwość daje kreator etui dostępny online na stronach etuo.pl, w którym możesz w łatwy sposób stworzyć wymarzoną obudowę z wzorem, jaki Ci się marzy. Zaprojektuj etui na telefon i ciesz się jego oryginalnym wyglądem! Po wybraniu ramki odpowiedniej dla Twojego smartfona wystarczy załadować zdjęcia o możliwie najwyższej jakości i rozmiarach co najmniej 640 x480 pikseli. Następnie można jednym zdjęciem wypełnić całe tło (które docelowo ma kolor biały, jeśli chcesz więc, aby na zdjęcie znalazło się na innym tle, musisz wybrać ulubiony odcień) lub stworzyć kolaż z kilku obróconych czy przyciętych zdjęć, na co pozwala także kreator etui. Potem już tylko wystarczy sprawdzić czy efekt pokrywa się z Twoimi wyobrażeniami i wysłać zamówienie na spersonalizowane etui.

Zalety spersonalizowanego Motorola One Vision

Osłonki na smartfony lub case z własnym zdjęciem będzie nie tylko dopełnieniem Twojej stylizacji i wyrażeniem pasji, ale także praktyczną ochroną smartfona. Duże ekrany współczesnych telefonów są bowiem podatne na stłuczenia po upadku z dużej wysokości czy zarysowania w wyniku noszenia ich w kieszeni lub torbie. Etui różnego rodzaju dostępne w etuo.pl, jak silikonowe osłonki, case z klapką lub obudowa typu portfel z dodatkową kieszonką pozwalają zminimalizować ryzyko uszkodzenia ekranu smartfona lub matrycy, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się ich pełną funkcjonalnością. Wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane oraz cyfrowy nadruk gwarantują na długo estetyczny wygląd smartfona.

Motorola One Vision - specyfikacja modelu

Smartfon Motorola One Vision, który pojawił się w sprzedaży w 2019 roku, wyróżnia się na tle innych przede wszystkim oryginalną obudową wykonaną z gładkiego szkła 3D Gorilla Glass o nietypowych odcieniach. Gradientowe kolory, wśród których znalazł się stosunkowo rzadko używany w telefonach komórkowych odcień brązu zdecydowanie wyróżniają się spośród innych propozycji producentów telefonów komórkowych. Nietypowy jest również ekran telefonu o proporcjach 21:9, co ułatwia obsługiwanie go jedną dłonią czy korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie.