Zaprojektuj etui na Nokia 1.3 z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 4)
Sortuj
Sortuj domyślnie
Od najnowszych
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najpopularniejszych
Nokia 1.3 - zaprojektuj etui Soft Flex - czarny

Zaprojektuj etui Soft Flex

Nokia 1.3 - zaprojektuj etui Soft Flex - czarny

Cena promocyjna 61,97 zł Normalna cena 72,90 zł
Nokia 1.3 - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Zaprojektuj etui Wallet Book

Nokia 1.3 - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Cena promocyjna 81,52 zł Normalna cena 95,90 zł
Nokia 1.3 - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

Nokia 1.3 - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
Nokia 1.3 - zaprojektuj etui FLEXmat Case - czarny

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

Nokia 1.3 - zaprojektuj etui FLEXmat Case - czarny

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
 

Zaprojektuj w 100% oryginalne etui z nadrukiem do smartfona Nokia 1.3

Wyposażając swój telefon Nokia 1.3 w etui ochronne, nie musisz korzystać z gotowych wzorów. Jeżeli masz ciekawy pomysł na swoje autorskie etui z nadrukiem, stwórz własną obudowę w dedykowanym przez nas kreatorze. Możesz zaprojektować w nim na przykład case ze swoim zdjęciem. Użyj do niego wybranej fotografii z pamięci swojego komputera, aby przywołać piękne wspomnienia. Twoje etui z własnym nadrukiem może zostać wzbogacone także przez inne elementy graficzne, na przykład obrazki lub napisy – ogranicza Cię wyłącznie własna wyobraźnia! Co więcej, jeśli dobrze znasz posiadacza Nokii 1.3., zaprojektuj dla niego wyjątkowe etui na prezent.

Wykorzystaj potencjał posiadany przez nasz kreator etui

Zachęcamy do przetestowania możliwości twórczych, które gwarantuje udostępniony na naszej stronie kreator etui. Aby z niego skorzystać, nie musisz wcale znać się na obróbce graficznej. Kreator etui jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Nie oznacza to jednak, że posiada niewielkie możliwości edycyjne. Wręcz przeciwnie, możesz zaprojektować w nim etui z własnym nadrukiem o dokładnie takim wykończeniu, na jakim Ci zależy. Każdy element graficzny dodany do kreatora stanowi osobną warstwę, którą możesz skalować, obracać, duplikować, a także zarządzać jej kryciem. Dzięki temu Twoja obudowa z własną grafiką stanie się w 100% niepowtarzalna.

Specyfikacja techniczna telefonu Nokia 1.3

Nokia 1.3 to telefon w przyzwoitej cenie, który oferuje podstawowe funkcjonalności współczesnego smartfona. Wyposażono go w duży wyświetlacz HD+ o przekątnej 571 cala o nowoczesnym, wąskim obramowaniu. Smartfon pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor Qualcomm 215 i 1 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostaje pamięć wbudowana o wielkości 16 GB, którą można rozszerzyć poprzez zewnętrzną kartę pamięci o kolejne 400 GB. Standardowa bateria ma pojemność 3000 mAh, co w zupełności wystarczy na całodniowe użytkowanie telefonu. Z tyłu obudowy znajduje się aparat fotograficzny 8 Mpx, a z przodu aparat do selfie 5 Mpx.