Zaprojektuj etui na Nokia 2.2 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Nokia 2.2 - zaprojektuj wymarzony case

Etui na telefon ozdobione oryginalnym wzorem pozwoli Ci wyróżnić się wśród innych użytkowników smartfonów. Zaprojektuj etui na telefon, wybierając na nie wzór stworzony z własnych zdjęć, a możesz być pewien, że nigdzie nie znajdziesz podobnej obudowy. Dostępny na stronach sklepu internetowego etuo.pl kreator etui pozwala stworzyć case z grafiką wykonaną z Twoich zdjęć, który jednocześnie spersonalizuje Twój aparat i uchroni go przed uszkodzeniem. Obudowa z własnym zdjęciem będzie efektowna, jeśli wybierzesz możliwie najwyższą jego rozdzielczość i wymiary co najmniej 640x480 pikseli. Pamiętaj jedynie, aby wypełnić jednym zdjęciem cale tło ramki, które domyślnie ma kolor biały lub wykorzystać kilka zdjęć, dowolnie je obracając, przycinając i wykorzystując efekt przenikania, który pozwoli na uzyskanie oryginalnego kolażu.

Zalety spersonalizowanego Nokia 2.2

Etui z własnym nadrukiem to oryginalny gadżet dla Ciebie lub prezent dla bliskiej Ci osoby. Jednak jego najważniejszą funkcją jest ochrona smartfona przed uszkodzeniem po upuszczeniu go na ziemię lub zarysowaniem czy zaplamieniem w trakcie noszenia w kieszeni lub torbie. Wykonane z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia obudowy oferowane w sklepie internetowym etuo.pl to m.in. etui z klapką, szykowne obudowy silikonowe lub praktyczne rozwiązanie, jakim jest obudowa typu portfel z dodatkową kieszonką, w której zmieścisz bez trudu kartę bankomatową lub pojedynczy banknot na drobne zakupy, zamykana na magnes. Dzięki nim będziesz długo cieszyć się idealnym wyglądem nawet bardzo intensywnie użytkowanego smartfona.

Nokia 2.2 - specyfikacja modelu

Nokia 2.2 to tegoroczna nowość marki, będąca budżetowym smartfonem przygotowanym przede wszystkim na rynek indyjski. To kolejne urządzenie w ramach projektu Android One, wyposażone w wyświetlacz HD+ 5,71 cala i zasilane przez układ MediaTek Helio A22 12 nm. 3 GB pamięci RAM oraz 16 GB przestrzeni na dane użytkownika pracuje na systemie Android 9 Pie, a w późniejszym czasie zostanie zaktualizowane do Androida Q. Pozwoli to Nokii 2.2 stać się najtańszym urządzeniem obsługującym tę nowość od Google.