Zaprojektuj etui na Nokia 2.3 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Nokia 2.3 – zaprojektuj wymarzony case

Lekka i bardzo estetyczna Nokia 2.3 z dużym ekranem o wąskich ramkach cieszy wzrok swoich posiadaczy. Jeżeli zależy nam na tym, by smartfon jak najdłużej prezentował się tak samo nieskazitelnie jak w dniu zakupu, powinniśmy dokupić do niego pasujące etui na telefon. Bez obaw – funkcjonalność i pewność ochrony nie wyklucza estetyki etui na telefon. Możesz dopasować odpowiadający Twoim preferencjom gotowy wzór lub, zupełnie odwrotnie, sam zaprojektuj etui. Obudowa na telefon z własnym nadrukiem pozwoli dopasować w 100% wygląd telefonu do Twojego gustu. Co więcej, mogą znaleźć się na niej dodatkowe elementy, których nie znajdziesz wśród gotowych wzorów.

Zalety spersonalizowanego etui Nokia 2.3

Jaką przewagę posiada spersonalizowany case na telefon względem gotowych etui? Obudowa na telefon z własnym nadrukiem może zawierać dokładnie te elementy, na których nam zależy – zdjęcia, obrazki czy napisy. Stwórz etui na przykład z imionami swoich dzieci lub inspirującym Cię cytatem. Możesz wykonać case z własnym zdjęciem lub rysunkiem Twojego dziecka. Etui na telefon to również doskonała okazja do pochwalenia się swoimi zainteresowaniami, na przykład wycieczkami górskimi, sportem, gotowaniem czy miłością do kina. Każdy element, który dodasz do projektu, podlega skalowaniu, obracaniu, przemieszczaniu czy powielaniu. W ten sposób etui na telefon może zawierać niepowtarzalne, unikatowe kompozycje, których nie sposób szukać we wzorach zamieszczanych w sieci.

Nokia 2.3 – specyfikacja modelu

Wyposażona w sztuczną inteligencję Nokia 2.3 oferuje rozrywkę na zupełnie nowym poziomie. Nabywając ten smartfon, otrzymujemy 6,2-calowy ekran o proporcjach 19:9 i rozdzielczości HD+. Bateria, którą umieszczono wewnątrz obudowy, pozwala na nawet dwudniowe korzystanie z urządzenia, bez konieczności ładowania. Z tyłu obudowy znajdziemy podwójny aparat fotograficzny, który wspomaga wiele inteligentnych trybów fotografowania. Z kolei przedni aparat, oprócz wysokiej jakości selfie, może również służyć biometrycznemu odblokowywaniu twarzą. Na obudowie znajdziemy dedykowany przycisk usługi Google Assistant. Możesz szybko zadawać asystentowi pytania, uzyskując rzetelne informacje na interesujące Cię tematy.