CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Nokia 3.2 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Nokia 3.2 - zaprojektuj wymarzony case

Jak długo cieszyć się nieskazitelnym wyglądem smartfona i korzystać w pełni z jego funkcjonalności? Zaprojektuj etui na telefon z niepowtarzalnym wzorem, co umożliwia Ci dostępny na stronach etuo.pl kreator etui, dzięki któremu stworzysz obudowę w pełni chroniącą ekran i jednocześnie atrakcyjny gadżet pasujący do codziennych stylizacji. Obudowa z własnym zdjęciem lub wzorami dostępnymi w bazie etuo.pl, które utrzymane są w stylu boho, minimalistycznych lub secesyjnym, pozwoli Ci wyróżnić się z otoczenia. Spersonalizowane etui stworzysz, korzystając z wygodnego w obsłudze kreatora, który umożliwia wgranie własnych zdjęć wysokiej jakości i wydrukowanie ich na obudowie. Wystarczy jedynie pamiętać o jak najwyższej ich jakości i wypełnieniu nimi całkowicie dostępnego wzoru na Twój model smartfona lub zastosowanie odpowiedniego tła, a case z własnym nadrukiem będzie uroczym gadżetem dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby, wręczonym przy szczególnej okazji.

Zalety spersonalizowanego Nokia 3.2

W ofercie etuo.pl znajdziesz także zróżnicowane modele obudowy, odpowiadające indywidualnym potrzebom. Możesz nadrukować swoje zdjęcia lub ulubione, wybrane z naszej bazy wzory na obudowie wykonane z silikonu, idealnie przylegającej do telefonu, etui z klapką, zabezpieczającą dodatkowo ekran przed zarysowaniem w torbie lub kieszeni, a także wygodny model portfelowy, w którym poza smatfonem schowasz karty płatnicze lub drobną gotówkę w formie papierowych pieniędzy. Dzięki temu nie musisz dodatkowo obciążać się portfelem.

Nokia 3.2 - specyfikacja modelu

Smartfon Nokia 3.2 to nowość z oferty fińskiej firmy HMD Global, zaprezentowana w Barcelonie podczas Mobile World Congress 2019. To stosunkowo niedrogi model smartfona, który spodoba się szczególnie zwolennikom większych ekranów. Został wyposażony we wcięcie w kształcie kropli, pojedynczy aparat fotograficzny, a jego 6,26-calowy wyświetlacz HD+ w formacie 19:9 umożliwia wygodne oglądanie seriali, zdjęć czy toczenie ulubionych rozgrywek. Oparty na czterordzeniowym Snapdragonie 429 model dzięki nieco większej obudowie pozwala także na umieszczenie w nim baterii o pojemności 4000 mAh, jednak pozbawionej opcji szybkiego ładowania.