61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na Nokia 5.3 z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem do Nokia 5.3

Każdy klient naszego sklepu może wykorzystać kreator etui, aby zaprojektować obudowę z własną grafiką. Kreator etui zawiera galerię gotowych obrazów lub fontów, którymi nadasz estetyczny kształt wprowadzanym przez siebie napisom. Na tym jednak nie koniec, ponieważ Twoje etui z nadrukiem może zawierać także dowolne elementy graficzne z pamięci Twojego komputera. Możesz zatem zaprojektować na przykład case ze swoim zdjęciem, wykorzystując do tego fotografię z bliską Ci osobą, domowym pupilem czy pięknym krajobrazem z wakacji. Każdy element graficzny dodany do kreatora etui tworzy osobną warstwę, którą możesz skalować, obracać, duplikować oraz zarządzać jej kryciem.

Jakie zalety ma obudowa z własną grafiką?

Tworząc etui z własnym nadrukiem, zyskujesz w 100% oryginalne akcesorium, którego nie ma nikt inny na świecie. Nadruk nie zmywa się, nie blaknie i nie ulega trwałym zabrudzeniom. Koniec z powtarzalnymi obudowami, które posiadają te same, aktualnie popularne motywy. Stwórz własną obudowę dla siebie lub w formie etui na prezent dla kogoś, kto posiada smartfon Nokia 5.3. Zaprojektuj etui z wzorem, który nawiązuje do Twojego poczucia humoru, światopoglądu lub zainteresowań. Dzięki zaawansowanym opcjom edycyjnym, które posiada nasz kreator etui, możesz zadbać o każdy szczegół projektu. W ten sposób obudowa z własną grafiką może odpowiadać Twojemu oryginalnemu gustowi i poczuciu estetyki.

Poznaj atuty smarfona Nokia 5.3

6,55-calowa Nokia 5.3 posiada wyświetlacz ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych do bezpiecznego odblokowywania. Z tyłu obudowy znajduje się poczwórny aparat fotograficzny, który bazuje na obiektywie standardowym, szerokokątnym, makro oraz do odczytu głębi. Robienie zdjęć wspierają algorytmy sztucznej inteligencji, dzięki czemu fotografie wykonane za pomocą Nokii 5.3 posiadają nienaganną ostrość i bogatą kolorystykę. Smartfon korzysta z wydajnego procesora Qualcomm Snapdragon 655. Do wyboru użytkownika pozostaje konfiguracja z 3 lub 4 GB pamięci RAM. Akumulator o pojemności 4000 mAh pozwala nawet na 2 dni użytkowania telefonu bez konieczności ładowania.