Zaprojektuj etui na Nokia 6.2 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Nokia 6.2 - zaprojektuj wymarzony case

Kolorowe, rzucające się w oczy i przyciągające wzrok obudowy na smartfony to bardzo popularny gadżet, szczególnie wśród nastolatków i młodych, dwudziestokilkuletnich ludzi. Jeśli Ty także chcesz mieć wyjątkowy case, który będzie wywoływał uśmiech na Twojej twarzy i przywoływał miłe wspomnienia za każdym razem, gdy na niego spojrzysz, zaprojektuj etui na telefonsamodzielnie. Możesz do tego wykorzystać swoje fotografie, albo ulubione grafiki, inspirujące cytaty lub samodzielnie stworzony kolaż. Dzięki narzędziu, jakim jest udostępniony na stronie etuo.pl kreator etui, szybko i bez wysiłku stworzysz gadżet skrojony na miarę Twoich potrzeb i upodobań. Case z własnym zdjęciem lub etui z własnym nadrukiem może tez być pomysłowym i oryginalnym podarunkiem dla kogoś bliskiego. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj obudowy się zdecydujesz, pamiętaj, że jest ona ważna przede wszystkim dla bezpieczeństwa i prawidłowej ochrony Twojego smartfona. Nie odkładaj więc decyzji o jej zakupie zbyt długo.

Zalety spersonalizowanego Nokia 6.2

Obudowa z nadrukiem, czy bez, klasyczna czy ozdobna, skórzana, czy silikonowa - tego wyboru musisz dokonać samodzielnie, uwzględniając zarówno budowę Twojego smartfona, jak i preferowany przez siebie styl użytkowania. Ważne, by zapewnić urządzeniu skuteczna ochronę. Dobieraj obudowę idealnie dopasowaną do modelu telefonu, który posiadasz. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że wszystkie komponenty będą prawidłowo chronione, a z funkcji dotykowych czy możliwości wykonywania zdjęć będziesz korzystać bez żadnych utrudnień. W etuo.pl oferujemy Ci duży wybór obudów, wykonanych z dobrych jakościowo materiałów w konkurencyjnych cenach.

Nokia 6.2 - specyfikacja modelu

Nokia 6.2 to stosunkowa nowość na rynku smartfonów. Model ten miał swoją premierę rynkową w III kwartale 2019 roku. Wygodę użytkowania zapewniają optymalne wymiary i niewielka waga ( odpowiednio 159.88 x 75.11 x 8.25 mm i 180.00 g). Zastosowano w nim ochronę wyświetlacza Corning Gorilla Glass 3 i wydajna baterię litowo-jonową 4500 mAh, umożliwiającą prowadzenie rozmów przez 1710 min (w telefonii 3G). System operacyjny wykorzystany w tym smartfonie to dobrze już znany Android 9.0 Pie.