Zaprojektuj etui na Nokia 7.3 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem na telefon Nokia 7.3

Chcesz wyposażyć swój smartfon Nokia 7.3 w 100% oryginalne etui z nadrukiem? Zamiast korzystać z gotowych etui z nadrukiem, stwórz własną obudowę. Na stronie Etuo.pl udostępniamy całkowicie bezpłatny i intuicyjny w obsłudze kreator etui. Prosta aplikacja zapewnia szerokie możliwości w projektowaniu graficznym nadruków na case silikonowy, etui plastikowe, obudowę pancerną i futerał z klapką. Zaprojektuj etui z dowolną grafiką, posługując się obrazkami wbudowanymi w kreator etui lub dodając grafiki z pamięci swojego urządzenia. Każda grafika, której użyjesz w projekcie etui z własnym nadrukiem, podlega zaawansowanej edycji: obracaniu, skalowaniu, duplikacji oraz zarządzaniu kryciem. Dzięki temu Twoja obudowa z własną grafiką może wyglądać dokładnie tak, jak chcesz.

Wykorzystaj nasz kreator etui i stwórz case ze swoim zdjęciem

Jeżeli planujesz wykorzystać nasz kreator etui, dobry pomysł może stanowić zaprojektowanie etui z własnym zdjęciem. Do projektu etui z nadrukiem możesz użyć dowolnej fotografii z pamięci swojego urządzenia. Możesz dodać jedno zdjęcie lub więcej fotografii, tworząc efektowny kolaż. Case ze zdjęciem to dobry pomysł, jeśli pragniesz podarować etui na prezent innemu posiadaczowi smartfona Nokia 7.3. Sentymentalne etui z nadrukiem każdego dnia może poprawiać humor swojemu posiadaczowi. Chcąc wzbogacić projekt obudowy, wykorzystaj wbudowany w kreator etui edytor tekstu. Zawiera on wiele estetycznych krojów pisma, za pomocą których możesz dodać napis o dowolnej treści.

Nokia 7.3 – jakie atuty posiada ten smartfon?

Nowoczesna Nokia 7.3 posiada 6,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD+. Bardzo wąskie obramowanie idzie w parze z otworem na przedni aparat bez notcha w lewym górnym rogu ekranu. Czytnik linii papilarnych umieszczono z tyłu obudowy, pod potrójnym aparatem fotograficznym z lampą błyskową. Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon zintegrowano z modemem 5G, co zapewnia wysoką moc obliczeniową, a także obsługę najnowszego standardu sieci. W obudowie znajduje się złącze Audio Jack 3,5 mm, co stanowi atut dla użytkowników słuchawek przewodowych.