61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na Nokia 8.3 5G z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Stwórz własną obudowę do Nokia 8.3 5G

Nie możesz zdecydować się na żaden gotowy motyw etui z nadrukiem, a może masz dokładnie sprecyzowany pomysł na obudowę z własną grafiką? Wobec tego doskonale się składa, ponieważ w naszym sklepie możesz wykorzystać zaawansowany, a zarazem prosty w obsłudze kreator etui. Zaprojektuj etui zgodne z Twoim indywidualnym gustem i preferencjami estetycznymi. Dobry przykład stanowi choćby case ze swoim zdjęciem, do którego możesz użyć dowolnej fotografii z prywatnej biblioteki zdjęć. Etui z nadrukiem może nawiązywać do Twoich oryginalnych zainteresowań lub też wykonywanego przez Ciebie zawodu. Jeżeli prowadzisz własną działalność, stwórz własną obudowę z logo firmy.

Jakie możliwości edycyjne oferuje nasz kreator etui?

Twoja obudowa z własną grafiką do smartfona Nokia 8.3 5G może zawierać zarówno obrazki, zdjęcia oraz napisy. Możesz dodawać je z pamięci swojego komputera lub skorzystać z tych, które udostępniliśmy dla Ciebie w galerii kreatora. Każdy element Twojego etui z nadrukiem podlega skalowaniu, duplikacji, zarządzaniu kryciem oraz obracaniu. Dzięki temu możesz stworzyć profesjonalnie wyglądające, starannie dopracowane akcesorium. Własnoręcznie zaprojektowany case może posłużyć Tobie, ale możesz wykorzystać je także w formie etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Popiszesz się w ten sposób swoją znajomością na temat jej upodobań.

Nokia 8.3 5G – specyfikacja telefonu

Smartfon Nokia 8.3 5G obsługuje najnowszy standard sieci, dzięki czemu oferuje konkurencyjną wydajność. Bardzo duży wyświetlacz PureDisplay posiada przekątną o długości aż 6,81 cala, nadając się doskonale do oglądania filmów lub prowadzenia rozmów wideo. Serce telefonu stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G. W zależności od Twoich preferencji jest dostępny w konfiguracji z 6 lub 8 GB pamięci RAM. W obu przypadkach konfiguracja sprzętowa gwarantuje wysoką moc obliczeniową, odpowiednią do obsługi nawet najbardziej zaawansowanych aplikacji. Tylny aparat fotograficzny bazuje na czterech obiektywach ZEISS Optics oraz podwójnej lampie błyskowej. Do dyspozycji użytkownika pozostaje obiektyw standardowy, szerokokątny, makro oraz do rejestracji głębi.