Zaprojektuj etui na Nokia 8.3 5G z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 2)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Nokia 8.3 5G - zaprojektuj etui Wallet Book - biały Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Wallet Book

Nokia 8.3 5G - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Cena promocyjna 81,52 zł Normalna cena 95,90 zł
Nokia 8.3 5G - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

Nokia 8.3 5G - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
 

Stwórz własną obudowę do Nokia 8.3 5G

Nie możesz zdecydować się na żaden gotowy motyw etui z nadrukiem, a może masz dokładnie sprecyzowany pomysł na obudowę z własną grafiką? Wobec tego doskonale się składa, ponieważ w naszym sklepie możesz wykorzystać zaawansowany, a zarazem prosty w obsłudze kreator etui. Zaprojektuj etui zgodne z Twoim indywidualnym gustem i preferencjami estetycznymi. Dobry przykład stanowi choćby case ze swoim zdjęciem, do którego możesz użyć dowolnej fotografii z prywatnej biblioteki zdjęć. Etui z nadrukiem może nawiązywać do Twoich oryginalnych zainteresowań lub też wykonywanego przez Ciebie zawodu. Jeżeli prowadzisz własną działalność, stwórz własną obudowę z logo firmy.

Jakie możliwości edycyjne oferuje nasz kreator etui?

Twoja obudowa z własną grafiką do smartfona Nokia 8.3 5G może zawierać zarówno obrazki, zdjęcia oraz napisy. Możesz dodawać je z pamięci swojego komputera lub skorzystać z tych, które udostępniliśmy dla Ciebie w galerii kreatora. Każdy element Twojego etui z nadrukiem podlega skalowaniu, duplikacji, zarządzaniu kryciem oraz obracaniu. Dzięki temu możesz stworzyć profesjonalnie wyglądające, starannie dopracowane akcesorium. Własnoręcznie zaprojektowany case może posłużyć Tobie, ale możesz wykorzystać je także w formie etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Popiszesz się w ten sposób swoją znajomością na temat jej upodobań.

Nokia 8.3 5G – specyfikacja telefonu

Smartfon Nokia 8.3 5G obsługuje najnowszy standard sieci, dzięki czemu oferuje konkurencyjną wydajność. Bardzo duży wyświetlacz PureDisplay posiada przekątną o długości aż 6,81 cala, nadając się doskonale do oglądania filmów lub prowadzenia rozmów wideo. Serce telefonu stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G. W zależności od Twoich preferencji jest dostępny w konfiguracji z 6 lub 8 GB pamięci RAM. W obu przypadkach konfiguracja sprzętowa gwarantuje wysoką moc obliczeniową, odpowiednią do obsługi nawet najbardziej zaawansowanych aplikacji. Tylny aparat fotograficzny bazuje na czterech obiektywach ZEISS Optics oraz podwójnej lampie błyskowej. Do dyspozycji użytkownika pozostaje obiektyw standardowy, szerokokątny, makro oraz do rejestracji głębi.