Zaprojektuj etui na OnePlus 7 Pro z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OnePlus 7 Pro - zaprojektuj wymarzony case

Wśród wielu oferowanych w sklepach etui na smartfony trudno znaleźć takie, które w pełni wyrażają nasze zainteresowania czy osobowość. Dopełnieniem Twojej stylizacji może stać się spersonalizowane etui, które stworzysz, używając kreatora etui dostępnego online na stronach sklepu etuo.pl. Kreator etui pozwala zaprojektować dowolną obudowę na smartfona z wykorzystaniem własnych zdjęć. Fotografie muszą jedynie mieć możliwie najwyższą jakość i wielkość nie mniejszą niż 640 x 480 pikseli, aby uzyskać efektowny, cyfrowy nadruk na wybranym modelu obudowy. Case z własnym zdjęciem może być ozdobiony jednym zdjęciem wypełniającym całe tło ramki lub na dowolnie wybranym kolorze tła. Zaprojektuj etui na telefon tworząc także kolaż z kilku wybranych i przyciętych zdjęć z efektem przenikania.

Zalety spersonalizowanego OnePlus 7 Pro

Etui lub silikonowa obudowa z własnym nadrukiem może być ciekawym dopełnieniem Twoich stylizacji lub miłym prezentem okolicznościowym dla bliskiej osoby wręczonym przy specjalnej okazji. Wykonane z materiałow wysokiej jakości obudowy dostępne w etuo.pl chronią także smartfony przed stłuczeniem ekranu, uszkodzeniem matrycy, zarysowaniem czy poplamieniem. Silikonowa osłonka, etui typu portfel, w którym znalazło się także miejsce na karty czy obudowa z klapką chroniącą ekran to obowiązkowe wyposażenie każdego współczesnego użytkownika smartfona, który chce na dłużej zachować jego idealny wygląd. Wycięcia w odpowiednich miejscach pozwalają bez problemu korzystać ze wszystkich funkcji telefonu, bez konieczności zdejmowania obudowy. Cyfrowy nadruk jest również odporny na ścieranie i łatwy do czyszczenia, dzięki czemu telefon na dłużej cieszy swoim wyglądem.

OnePlus 7 Pro - specyfikacja modelu

OnePlus 7 Pro to nowy model smartfona o wyjątkowo wysokiej wydajności, wyposażony w wysuwaną kamerkę do selfie. Pracujący na procesorze Qualcomm Snapdragon 855 telefon posiada od 6 do nawet 12 GB pamięci RAM oraz pamięci masowej o wielkości od 128 do 256 GB. Ekran Fluid AMOLED ma przekątną 6,67 cala, a częstotliwość jego odświeżania wynosi 90 Hz, dzięki czemu obraz, jaki można oglądać odznacza się wyjątkową płynnością.