Zaprojektuj etui na OnePlus 7T z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OnePlus 7T - zaprojektuj wymarzony case

Oryginalne etui z własnym nadrukiem to skuteczny sposób na wyróżnienie się wśród innych oraz zabezpieczenie telefonu. Kreator etui znajdujący się na stronach etuo.pl pozwoli Ci wykorzystać ulubione zdjęcia do stworzenia obudowy dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Możesz także ozdobić je dodatkowymi efektami, użyć kilku zdjęć, aby stworzyć kolaż z efektem przenikania bądź dodać zabawne napisy. Case z własnym zdjęciem można wykonać w wyjątkowo prosty sposób: wystarczy wgrać w ramki dedykowane poszczególnym modelom smartfonów zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, dopasować je kształtem, wypełniając całą ramkę lub pozostawiając je na kolorowym tle, a następnie wysłać zamówienie. Stwórz obudowę z logo lub zdjęciami, które wyjątkowo lubisz, a możesz być pewien, że nikt poza Tobą nie będzie miał w podobny sposób zabezpieczonego telefonu.

Zalety spersonalizowanego OnePlus 7T

Zaprojektuj etui na telefon, a dodatkowo ochronisz go przed zarysowaniami czy uszkodzeniami po upadku z dużej wysokości. Duże ekrany smartfonów ułatwiają korzystanie z ich funkcjonalności, ale są również narażone na uszkodzenia uniemożliwiające cieszenie się użytecznością telefonu. Case'y i etui, na których możesz wykonać nadruki na stronach etuo.pl wykonane są z wyjątkowo odpornych materiałów, które chronią telefon, nawet kiedy wyślizgnie się on przypadkowo z ręki i spadnie na ziemię. Druk cyfrowej jakości na długo zachowuje żywe kolory i kształty, pozwalając cieszyć się niepowtarzalnością stworzonego przez Ciebie wzoru.

OnePlus 7T - specyfikacja modelu

OnePlus 7T to odświeżony model flagowego smartfona marki OnePlus, który jednak ma sporo zmian w porównaniu z poprzednim telefonem. Odznacza się dłuższą przekątną ekranu 6,55 cala zamiast 6,41 cala i wyższą częstotliwością jego odświeżania. Zastosowano w nim znacznie wydajniejszy system Snapdragon 855 Plus. Wielbiciele robienia zdjęć telefonami mają do swojej dyspozycji dodatkowe aparaty: z teleobiektywem 2x i z obiektywem ultraszerokokątnym. Smartfon marki OnePlus został także wyposażony w wydajniejszą baterię 3800 mAh oraz funkcję szybszego ładowania, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z niego na co dzień.