61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty

Zaprojektuj etui na OnePlus 7T Pro z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
   

OnePlus 7T Pro - zaprojektuj wymarzony case

Nawet najbardziej nowoczesny i zaawansowany technologicznie smartfon z dotykowym ekranem jest niestety bezbronny wobec ryzyka uszkodzeń mechanicznych. Choć producenci wymyślają coraz to nowe rozwiązania, pomagające chronić ważne komponenty, matrycę i ekran przed stłuczeniami, pęknięciami i zarysowaniami, to jednak najlepiej jest sięgać po dodatkowe akcesoria ochronne. Jeśli lubisz spersonalizowane gadżety, samodzielnie zaprojektuj etui na telefon albo stwórz obudowę z nadrukiem wybranym przez siebie. umożliwi ci to kreator etui, który znajdziesz na stronie etuo.pl. Korzystanie z tego narzędzia jest proste, bo intuicyjne, a przede wszystkim bardzo przyjemne. Dostępne są gotowe szablony do wykorzystania, ale zachęcamy też do puszczenia wodzy własnej wyobraźni i komponowania własnych kolaży z wykorzystaniem fotografii, grafik, wizerunków lub logo ulubionych zespołów itp. Case z własnym zdjęciem to może być także doskonały pomysł na prezent dla przyjaciela, rodzeństwa czy rodziców.

Zalety spersonalizowanego OnePlus 7T Pro

O ile pokrowiec z logo prezentuje się o wiele bardziej nietuzinkowo, niż klasyczny model, o tyle dla bezpieczeństwa urządzenia wygląd etui nie ma większego znaczenia. To natomiast, co jest ważne, to znalezienie odpowiedniej obudowy dla naszego konkretnego telefonu. Dlaczego to takie istotne? Jak wiadomo, smartfony, choć podobne do siebie, różnią się niuansami, takimi jak rozmieszczenie i kształt guzików funkcyjnych, obiektywów aparatów czy przycisków służących do ściszania oraz wyłączania urządzenia. Jeśli wybierzemy pokrowiec, który nie będzie posiadał otworów w odpowiednich miejscach, korzystanie z telefonu może być utrudnione, jeśli nie niemożliwe.

OnePlus 7T Pro - specyfikacja modelu

OnePlus 7T Pro to nowoczesny smartfon, oferujący użytkownikom wiele możliwości. Trafił na rynek w II kwartale 2019 roku i zyskał przychylność klientów między innymi za sprawą bardzo atrakcyjnego wyglądu i dużego ekranu. Wymiary tego modelu to 162.60 x 75.90 x 8.80 mm a waga - 206 g. Przyjemność korzystania z tego urządzenia potęguje kolorowy wyświetlacz wykorzystujący technologię AMOLED o rozdzielczości 1440 x 3120 px (6.67") 515 ppi, a screen-to-body-ratio wynosi w jego przypadku imponujące 88,5%. System operacyjny zastosowany w tym modelu to Android 9.0 Pie.