CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na OnePlus 8T z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

OnePlus 8T – stwórz case ze swoim zdjęciem lub dowolną grafiką

Jeżeli marzysz o wyjątkowym etui z nadrukiem na swój smartfon OnePlus 8T, znajdujesz się w dobrym miejscu. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest całkowicie darmowy w użyciu kreator etui. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem, które całkowicie odpowiada Twojemu własnemu gustowi oraz preferencjom estetycznym. Obudowa z własną grafiką może nawiązywać na przykład do posiadanego przez Ciebie hobby. Stwórz własną obudowę lub zaprojektuj etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Możesz stworzyć na przykład case ze swoim zdjęciem, do którego użyjesz dowolnej fotografii z pamięci swojego urządzenia.

Jakie możliwości gwarantuje nasz kreator etui?

Kreator etui dostępny w naszym sklepie internetowym to prosta w obsłudze aplikacja, z której może skorzystać każdy. Do projektu swojego etui z nadrukiem możesz dodawać dowolne elementy graficzne: obrazki, zdjęcia oraz napisy – także te z pamięci swojego urządzenia. Do Twojego użytku pozostaje galeria wewnątrz kreatora, w której znajdują się różnorodne obrazki, m.in. emojies, motywy zwierzęce oraz florystyczne. Oprócz tego kreator etui dysponuje także wbudowanym edytorem tekstu z wieloma estetycznymi krojami pisma do wyboru. Za jego pomocą stworzysz wyjątkowy napis o dowolnej treści, na przykład z inspirującym Cię cytatem. Każdą grafikę możesz obracać, skalować oraz zarządzać jej kryciem.

Dane techniczne telefonu OnePlus 8T

Potężny obliczeniowo OnePlus 8T może z powodzeniem pełnić funkcję smartfona gamingowego. Telefon posiada bowiem duży, 6,5-calowy wyświetlacz AMOLED o bardzo wąskim obramowaniu. Oferuje on nie tylko obraz w jakości Full HD+, ale również jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz. Pracę wydajnego procesora Qualcomm Snapdragon 865+ wspiera 8 lub 12 GB RAM. Wielkość pamięci RAM zależy od wyboru konkretnego wariantu smartfona, podobnie jak pojemność pamięci wewnętrznej (128 lub nawet 256 GB). Kolejny atut OnepPlus 8T to estetyka wykonania smartfona. Lekka i smukła obudowa mieści panel z poczwórnym, tylnym aparatem fotograficznym. Jego główna matryca ma wielkość 48 Mpx.