CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na OnePlus Nord z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

OnePlus Nord – stwórz własną obudowę

Nasz sklep internetowy, oprócz bogatej oferty gotowych futerałów na smartfon OnePlus Nord, pozwala także na samodzielne zaprojektowanie etui z własnym nadrukiem. Stwórz własną obudowę (klasyczny case lub futerał w formie ksiązkowej) w intuicyjnym kreatorze, który posiada wiele ciekawych możliwości edycyjnych. Zaprojektuj case ze swoim zdjęciem lub obudowę z dowolną grafiką i napisem – także jako etui na prezent. Twoja obudowa z własną grafiką w żaden sposób nie będzie odbiegać jakością od gotowego etui z nadrukiem. Zachowuje taką samą trwałość: nadruk nie ściera się i nie blaknie.

Zaprojektuj case ze swoim zdjęciem lub dowolnym obrazkiem i napisem

Udostępniony przez nas kreator etui nie wymaga pobierania i możesz korzystać z niego bezpośrednio na stronie. Oprócz grafik do kreatora możesz dodawać także zdjęcia oraz napisy. Stwórz case ze swoim zdjęciem, wykorzystując do tego dowolną fotografię, na przykład z pamięci swojego smartfona. Może być to zdjęcie bliskiej Ci osoby, zwierzaka czy piękny krajobraz z ostatniej wycieczki. W dodatkowym ozdobieniu Twojego etui z własnym nadrukiem pomoże Ci prosty edytor tekstu wbudowany w kreator etui. Zawiera on wiele estetycznych krojów pisma, które możesz skalować. W ten sposób stworzysz napis o dowolnej treści, na przykład ważną dla Ciebie datę, imię kogoś bliskiego lub inspirujący Cię cytat.

Dane techniczne telefonu OnePlus Nord

Smartfon OnePlus Nord może zainteresować wszystkich, którzy poszukują wydajnego telefonu w przystępnej cenie. Producent wyposażył go w 6,44-calowy ekran klasy Fluid AMOLED wyświetlający obraz w jakości Full HD+. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G wspomagany przez 8 lub nawet 12 GB RAM. Podobnie w dwóch wariantach dostępna jest pamięć wewnętrzna telefonu: 128 lub 256 GB. OnePlus Nord obsługuje najnowszy standard sieci 5G. Posiada również funkcję Dual SIM i NFC. Tylny aparat fotograficzny bazuje na czterech obiektywach: standardowym 48 Mpx, a także szerokokątnym 119 stopni, makro i do rejestracji głębi ostrości.