CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Oppo A12 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem do OPPO A12

Rozglądasz się za idealnym etui z nadrukiem na Twój smartfon OPPO A12, jednak nie możesz znaleźć wzoru, który odpowiadałby w 100% Twojemu gustowi i preferencjom? Właśnie w tym celu powstał nasz kreator etui, w którym możesz zaprojektować etui z własnym nadrukiem. Obudowa z własną grafiką stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania Twojemu otoczeniu, jakie masz poczucie humoru, zainteresowania, światopogląd lub jaką wykonujesz pracę. Zaprojektuj etui z własnym obrazkiem lub rysunkiem. Możesz również stworzyć case ze swoim zdjęciem, do którego wykorzystasz fotografię na przykład bliskiej osoby lub domowego pupila. Case ze swoim zdjęciem to także dobry pomysł na etui na prezent.

Na co pozwala nasz kreator etui?

Projektując etui z własnym nadrukiem w naszym kreatorze etui, zyskujesz zarówno dużą swobodę twórczą, jak i nie musisz martwić się o skomplikowaną obsługę aplikacji. Intuicyjny kreator etui pozwala na zaprojektowanie etui z nadrukiem, w którego skład wchodzą nie tylko zdjęcia i obrazki, ale także dowolne napisy. Wybierz idealny font z szerokiej gamy czcionek dostępnych w kreatorze. Podobnie możesz skorzystać z naszej galerii obrazów. Każdy element graficzny dodany do kreatora etui, niezależnie czy z pamięci Twojego komputera, czy z naszych galerii, podlega zaawansowanej edycji. Możesz dowolnie obracać go, skalować, duplikować oraz zarządzać jego kryciem.

OPPO A12 – specyfikacja telefonu

Smartfon OPPO A12 posiada ekran HD+ o przekątnej 6,22 cala. Dzięki wąskiemu obramowaniu ekranu z charakterystycznym notchem wyświetlacz zajmuje aż 89% frontu telefonu. Z tyłu obudowy umieszczono podwójny aparat fotograficzny z lampą błyskową oraz okrągły czytnik linii papilarnych. OPPO A12 korzysta z ośmiordzeniowego procesora MediaTek Helio P35. W zależności od wyboru konfiguracji sprzętowej pracę procesora wspiera 3 lub 4 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna jest dostępna w wariancie 32 lub 64 GB. Można stosować zewnętrzną kartę pamięci o pojemności do 256 GB. Atutem smartfona jest jego pojemna bateria 4230 mAh.