CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Oppo A1K z własnym nadrukiem

Brak wyników wyszukiwania

Oppo A1K - zaprojektuj wymarzony case

Lubisz rzeczy nietuzinkowe, a do swojego smartfona wykazujesz bardzo duże przywiązanie i chcesz chronić go przed uszkodzeniami? To świetnie, bo teraz możesz to połączyć! Zaprojektuj etui na telefon. Stwórz obudowę z nadrukiem, albo case z własnym zdjęciem lub wymyśl inny, autorski projekt i przekuj go w rzeczywistość. Możesz to zrobić szybciej i łatwiej, niż myślisz. Oddajemy bowiem w twoje ręce kreator etui. Na stronie etuo.pl, gdzie udostępniliśmy to narzędzie, znajdziesz mnóstwo gotowych szablonów, z których możesz korzystać, a które także mogą zainspirować cię do podjęcia samodzielnego twórczego wysiłku. Pokrowiec z logo, które wymyślisz lub umieścisz na swoim etui, na pewno będzie nietuzinkowym gadżetem, którym zainteresujesz swoich bliskich i znajomych. A może zechcesz zrobić komuś niespodziankę i sprawić taki prezent przyjaciółce, mamie lub komukolwiek innemu? Z pewnością nie będzie to banalny podarunek.

Zalety spersonalizowanego Oppo A1K

Obmyślanie projektu swojego wymarzonego etui na smartfona na pewno jest bardzo przyjemnym i kreatywnym zajęciem, ale zacząć trzeba od określenia, który model pokrowca spełnia nasze oczekiwania w najpełniejszym stopniu. Nałogowi użytkownicy smartfonów, którzy sięgają po nie często i przy niemal każdej nadarzającej się okazji, powinni pomyśleć o solidnych produktach, takich jak pancerny lub skórzany case. Są one na tyle odporne i wytrzymałe, że mogą ograniczyć do minimum ryzyko stłuczenia lub odłupania obudowy podczas upadków, ale doskonale chronią też wrażliwy dotykowy ekran. Osoby, które raczej oszczędnie korzystają ze smartfonów i szukają możliwie najbardziej praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań, na pewno będą zadowoleni z pokrowca typu książka, który posiada wewnątrz i na zewnątrz wiele przydatnych schowków.

Oppo A1K - specyfikacja modelu

Smartfon Oppo A1K zadebiutował na rynku w II kwartale 2019 roku. Mierzy 154.50 x 73.80 x 8.40 mm, a waży 170 g. W standardowej wersji znajduje się bateria litowo - jonowa 4000 mAh, pamięć wbudowana o pojemności 32 GB i pamięć RAM 2 lub 3 GB. Komfortowe i efektywne korzystanie z telefonu jest możliwe dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi MediaTek Helio P22 MT6762.